Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban vagy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

A mai világban vagy párt keresnek de ha ez nem lenne elég, utánna azon aggódnak ha válalnak gyereket megváltozik e a párkapcsolatában a vonzalom, sex. Valóban én látom csak úgy, hogy az emberek generálják a rengeteg akadályokat maguk körül?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
En elhiszem,hogy libidó és stb egyes embereknél okoz gondot,de ezt már lassan népbetegséggé kiáltják ki.A gyermekvállalás ahelyett,hog csodálatos dolognak kellene lennie,már szinte elíjesztő tenyként állítják be.
2019. ápr. 4. 11:15
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezért kellene mély önismeret meg tudás,és tisztában lenned a céljaiddal.


Én például már gyerekkorom óta tudom nekem gyerek soha nem kellene,mert ismerem magam önző vagyok hozzá a párommal,azt a pénzt amit egy kölökre kellene fordítani azt mind magunkra költjük kényelmes életünkre meg félretesszük lakásra kocsira is,plusz képzésekre.

Na ezt egy gyerek nem csak felborítja hanem alakját tönkretenné, nem lehetne akkor szexelni amikor akarunk, nem tudunánk akár egzotikus helyeken nyaralni sem tőle.


Amúgy igazad van mert nincsenek céljaik terveik,nekem már gyerekkorom óta voltak,mit akarok miket.

Az abaj,sokan csak ,,majd megoldjuk" alapon megcsinálják a pulyát,aztán nem számolnak utána nem vezetik le jó akkor mennyi lesz az a gyerek felnevelése,én kiszámoltam tisztességesen felneveld havi 100+ ezer forint kb.,nem nem Ájfon lóg a füléből hanem például rendes ruhákba járjon,sport,nylevórák,elit egyetem,lakás neki.


Erre nem gondolnak és pont a csórók vállalnak ideje korán gyereket mert ,,becsúszott",és a magyar sajnos ezt csinálja saját magának alakít akadályokat ki,holott ha tisztán tudná de tényleg tiszta szívből,akkor tudná,hogy akar-e gyereket mikor akar,meg vannak az erőforrások nincsenek meg.


Ez a baj,önfejlesztés hiánya ide vezet mint ahol sajna a legtöbb magyar ember tart.

2019. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel sok minden változik. Sok pasi akkor mutatja meg a valódiénjét, sajnos negatív értekemben.Anyukára szakad minden, de szex az legyen....és csodálkoznak, hogy a párjuk hátisárkánnyá válik.....

Mi anno tudatosan keztdünk bele, úgy hogy nem csak az élvezet közös, hanem kvázi a “szenvedés” is. . Úgyhogy bizony a hasfájós kisfiunkat ő is altatta, ringatgatta elég sokszor .

2019. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek amúgy a kettessel, igen, sokan a kb. semmire vállalnak gyereket. Hát , sajnos 2019ben erre nem lehet alapozni, de már 4-5 éve se lehetett.....

Szóval a tudatosságban az anyagi háttér, a körülmények is benne vannak.

2019. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen 4-es pontosan,az emberekkel az a baj, nem gondolkodnak Earl Nightingale,pont ez a baj,tudatlanság, bele a vakvilágba mindent,nem gondolni arra,hogy hoppá biztos ezt akarom rendelkezek forrásokkal hozzá.
2019. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mintha beleugranának a gyerekvállalásba, mert csak a fun részét látják előre, aztán nagy csalódás lesz és tönkremegy a család...

Egyébként szvsz reális félelem, akinek nem fér bele, annak kár belevágnia a gyerek-projektbe. Nem értem, miért baj ez, amúgy is túlszaporodtunk már, simán belefér, hogy ne legyen mindenkinek gyereke.

2019. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez így van. Plusz még az jellemző, hogy elnyomják a problémát. A #3-as válasza erre tökéletes példa. Mit is írt?


"A gyerekkel sok minden változik. Sok pasi akkor mutatja meg a valódiénjét, sajnos negatív értekemben.Anyukára szakad minden, de szex az legyen....és csodálkoznak, hogy a párjuk hátisárkánnyá válik....."


Nem, ezek a pasik mindig is ilyenek voltak, csak a rózsaszín köd és a felelőtlen párválasztás miatt ez nem tűnt fel 1-2 nőnek. Ehhez kéne egy kis önismeret és felfogni, hogy nem mindenki alkalmas apának/anyának. A rossz döntés utáni felelősséghárítás pedig megmutatja, hogy mennyi ember vállalt gyereket úgy, hogy még ő maga is gyerek.

2019. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

"Nem, ezek a pasik mindig is ilyenek voltak, csak a rózsaszín köd és a felelőtlen párválasztás miatt ez nem tűnt fel"

Van ilyen is, de azért nem minden esetben. Néhány pasi (és nő) nagyon jó színész. :(

2019. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Persze, néha ez is megesik, de ez nagyon ritka. A színészek általában a családtervezés gondolatánál már le is lépnek.

Plusz az önismeret hiánya rengeteg embernél meglátszik. Ha megkérdezed őket az elvárásaikról vagy hogy milyen társra vágynak, mondanak pár sablont, amibe több millió ember beleillik: Legyen kedves, ne dohányozzon, legyen hűséges és hasonlók.

És a hárítás... Itt egy csomó kérdés arról szól, hogy a másik nemre hárítanak mindent.

2019. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös. Az ember nem szeret veszíteni. Azt szeretné, ha örökre megmaradna, ami valaha az övé volt. Ráadásul a média is azt sulykolja, hogy a jövődre gondolj. Kiölték a fiatalokból a MA örömét.

Ebből a szempontból jobba cigányoknak. Ők sohasem rugóznak a holnapon, élnek a mának, nem néznek se istent, se embert.

2019. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!