Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan meglepő az, ha 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan meglepő az, ha 28 évesen ritkán él szexuális életet egy férfi?

Figyelt kérdés
Sohasem voltam jó viszonyban lányokkal, ez nekem mindig is nehézkes volt. Az idő múlásával pedig csak egyre nehezebb lett. Nem szeretek rendszeresen beszélgetni valakivel. Szexelni sem akarok havi szinten, főleg mert 4000 Ft-ba kerülne, hogy feljöhessen oda éjszakára, ahol lakok. Nekem ez így elfogadható. Miért kell másoknak ezzel a témával foglalkozniuk?
2019. ápr. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Azert meglepő mert a szex az elet velejárója.

De egyébként meg te életed, te döntésed ha neked igy jo akkor senkinek semmi köze hozza.

2019. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleg szomoru lettem volna ha 28 evesen ennyivel letudtam volna miert vagyok keptelen az egyetlen dologra amire evolucio programozott. Vagy hogy 4000 ft (!!!) emlitesre melto osszeg lenne ilyen esetben.
2019. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nkem az jött le a dologból, hogy zavar ez a 4000 forint.

Nem személyeskedni akarok, de oolynnak tánsz aki a fogához veri a garast. Ott van előtte a FŐLEG, amire erre irányul.

Majd pár év múlva visszasírod, hogy bárcsak most lenne ennyiben egy csaj :)

2019. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akinek nincs párja vagy rendszeres partnere (pénz nélkül vagyis nem prostival) az életképtelenek számít !
2019. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!