Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mik az okai annak, ha egy férfi sokáig szűz marad vagy csak nagyon ritkán él szexuális életet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. vallás,magány,testi probléma,sérülés...ezer oka lehet.
2018. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jól írja az első hozzászóló. Saját körömben további tapasztalat az, hogy sok olyan férfi van, aki nem tartozik a legvonzóbb férfiak közé, mégis olyan igényeik vannak a nők terén, hogy az egészen elképesztő, és semmi kompromisszumra nem hajlandók. Ok lehet továbbá a félénkség, a rossz anya-fiú kapcsolat, stb.
2018. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha választ akarsz erre a kérdésre, akkor ne a lányoknak tedd fel, mert lövésük sincs róla. A lányok egy buborékban élnek, meg vannak győződve arról, hogy párt találni könnyű, és igazán nem értik a fiúk rendszeres, és nyilván eltúlzott sirámait arról, hogy miért nincs valakijük. Viszolyogtatja őket a fiúk kétségbeesése, görcsössége, és elkerülik őket, mint a tüzet jobb esetben, és megalázzák őket, rosszabban.


A különbség csak az, hogy egyrészt a lányokban nem munkál tesztoszteron, magyarán nem is tudják, milyen az, amikor valakit hajt a vére, és nem bírja ki partner nélkül, másrészt pedig a fiúknak nem jár alanyi jogon a szex, mint nekik.



Ha engem kérdezel, márpedig van személyes tapasztalatom a témában, az a válasz, hogy egy lánynak fiatalon eleve előnye van. Mert fiatal és lány. És a fiatal nőkre figyel mindenki, mert őket kívánja a teljes férfinépesség, és rájuk irigykedik a teljes női népesség. Egy fiatal lány, ha nem csúnya, akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja. Nincs feltételhez kötve. Neki a szex elkezdése egy DÖNTÉS. Azon a napon, amikor úgy dönt, hogy szexel, csak el kell mennie a barátnőivel bulizni, vagy egy táborba, vagy fel a randivonalra vagy a tinderre, és VÁLOGATNI. Partner pedig lesz, mert egy olyan piac a párkeresés, ahol a fiatal, szép nő a legértékesebb árucikk, mindenki azt akarja, mindenki értük versenyzik. Ezért egy fiatal, szép csajnak habkönnyű ez az egész téma. Ő annyit tapasztal, hogy jár gimibe, majd bekerül egyetemre, csinál ezt, csinál azt, és valahogy mindig, mindenhol felfigyelnek rá a fiúk, néhol már kifejezetten kényelmetlen, és ő ezért különleges és fontos. És joga van válogatni, és az lesz az övé, akinek ő azt mondja. Kész, ennyi.



Egy fiúnál meg ez úgy néz ki, hogy akarja a nőket, de hiába akarja, mert már ott vannak a nála idősebb, nála jobban kinéző és nála tapasztaltabb fiúk, akik már mindig legyeskednek a lányok körül, bárhova is kerül. Neki mindig versenyeznie kell, és általában alul is marad. Ha néha nem, akkor mázlija van, de ez a ritkább. Magunk jogán nekünk nem jut nő. Tenni kell érte, sokat. Konkrétan a fél életünk erről szól. Gyúrni kell, külsőt kell turbózni, dumásnak kell lenni, füllenteni kell, túlozni a saját erényeinket, nagyképűnek is kell kicsit lenni, de nem nagyon, mert az már sok, de azért mégis, és ha mindent jól csinálsz, akkor is simán meggondolhatja magát a lány. De a legbiztosabb recept az, hogy magabiztos vagy, nincsenek gátlásaid mondjuk traumák miatt, magas vagy, rendszeresen sportolsz és jól nézel ki és vonzod a figyelmet társaságban. Na, az ilyeneknek megy jól a csajozás. Mindenki más meg küszköd, ki jobban, ki kevésbé.


Mindenesetre igaz az, hogy nőként nehéz szűznek maradni, férfiként meg nehéz nem szűznek maradni. Nem véletlen, hogy a prostik egy férfiak számára kialakult intézmény.

2018. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nálam önbizalomhiány volt az oka (29 évesen volt az első), nem mertem kezdeményezni féltem a kudarctól(különösen ha nagyon tetszett a lány és szerelmes voltam), és szeretkezni szerettem volna első alkalommal nem csak b...szni. A nőknek meg abszolult nem jön be egy önbizalomhiányos, önképzavaros ,félénk pasi. Meg fiatalon az embernek túlzottak az igényei, aztán ahogy egyre idősebb lesz és egyre jobban szenved a hiánytól, vagy sokkal több energiát fektet a dologba, vagy sokkal lejjebb ad az igényeiből.(vagy ezek kombinációja)

A 3. válaszolóval is nagyban egyetértek.

2018. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
A lányok nem fogják ezt bevallani, de nagyon egyszerű az oka: mert csúnya, vagy alacsony, vagy mindkettő.
2018. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Vagy egyik sem. Én nem vagyok se csúnya, se alacsony, nagyon jó családi hátterem van, mégse kellettem igazán a lányoknak soha. Ha valaki átlagos, és nem kimondottan vállas meg izmos, meg kissé gátlásos, az bőven elég, hogy örök időkig az ingerküszöb alatt maradjon. Nem kell hozzá semmit hibázni, elég csak nem túl feltűnőnek lenni.
2018. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"lányok egy buborékban élnek"


Ó, hát persze. Bezzeg a fiúk, náluk a "bölcsek köve".


"nem is tudják, milyen az, amikor valakit hajt a vére, és nem bírja ki partner nélkül, másrészt pedig a fiúknak nem jár alanyi jogon a szex, mint nekik"


Ó ember, volt neked már peteérésed, mert nekem volt. Persze ez is egyénfüggő, de nekem konkrétan olyan elviselhetetlen szexuális vággyal járt együtt, hogy azt el nem tudom mondani. Konkrétan egyetlen másodpercre sem tudtam a szexet kiverni a fejemből, abszolút használhatatlan voltam, nem tudtam figyelni semmire, teljesen kikészültem fizikailag. Menstruáció előtt, alatt, után közvetlenül ugyanez. A bogyószedés ezen sokat segített. És nem, a nőknek sem jár alanyi jogon szex. Lehet, hogy a jó külsejű nők könnyedén találnak maguknak alkalmi és tartós kapcsolatra is párt, de átlagos nőként vagy akár kifejezetten csúnyácska nőként a létezésedet sem igen veszik észre, nemhogy a nőiségedet. Egyébként lehet, hogy a nők még így is valamivel könyebben találnak partnert maguknak a férfiaknál (de ez nincs így), az is max. az alkalmi kapcsolatra igaz, mert komoly kapcsolatra normális, családcentrikus, szorgalmas, motivált, ápolt, igényes férfit iszonyú nehéz találni.


"Egy fiatal lány, ha nem csúnya, akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja...."


Egy fiú, ha nem csúnya, ugyanúgy akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja. Mert a szépfiúkért, ugyanúgy ahogy a szép lányokért sorban állás van. De az átlagos, szürke lányok esetén már rögtön más a helyzet.


"Magunk jogán nekünk nem jut nő. Tenni kell érte, sokat. Konkrétan a fél életünk erről szól."


Magunk jogán, nekünk nőknek sem jut férfi. Tenni kell érte sokat. Konkrétan az egész életünk erről szól. Nekem heti 4 óra sport és külsőre szánt nem kevés pénz az, ami ahhoz kellett, hogy az átlagos férfiak is végre nőnek nézzenek.

2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

""lányok egy buborékban élnek"


Ó, hát persze. Bezzeg a fiúk, náluk a "bölcsek köve"."



Ezt se mondtam, fiúkból legalább annyi hülye van, sőt több, mint lányokból. Csak az a különbség, hogy egy fiúnak/férfinak általában reálisabb az önképe, kevésbé csapja be magát. Tehát ha mondjuk megkérdezik, hogy ő milyen nőt keres, akkor a valóságot mondja, szemben a nőkkel, akik azt mondják, amit a társadalom hallani akar, és általában teljesen mást mondanak, amit tesznek. Mindezt úgy, hogy ők se gondolják végig. Az önreflexió az, ami nagyon ritka a nőkben. A férfiakban meg az egó félretevése.



"Ó ember, volt neked már peteérésed, mert nekem volt. Persze ez is egyénfüggő, de nekem konkrétan olyan elviselhetetlen

szexuális vággyal járt együtt, hogy azt el nem tudom mondani."



Aha, és mennyi ideig tartott hozzá partnert találni? Fél percig? :) Ha ezt ide leírod a gyk-ra, már fogadok, hogy kapod is a privátokat. A nimfomán nő az valami titokzatos, nagyon izgalmas valami, amit minden férfi szeretne látni. A szexmániás férfi meg büdös, ösztönlény állat, ami senkit nem érdekel. Ha egy férfinak van kangörcse, azt úgy hívják, hogy személyes szociális probléma. Oldja meg. Ha egy nőnél van ugyanez, akkor rögtön mindenki segítőkészen ajánlkozik :)



"És nem, a nőknek sem jár alanyi jogon szex. Lehet, hogy a jó külsejű nők könnyedén találnak maguknak alkalmi és tartós kapcsolatra is párt, de átlagos nőként vagy akár kifejezetten csúnyácska nőként a létezésedet sem igen veszik észre, nemhogy a nőiségedet."


Nem igaz. Ha van két létra, ahol a férfiakat és a nőket rangsorba állítjuk kívánatosság szerint, akkor a nők eleve több fokkal magasabbról indulnak. Vagyis: a nagyon csúnya lánynak csúnya fiú jut, a nem túl szépnek átlagos fiú, az átlagosnak szépfiú, és kb. 10/7-től felfele egy lány bármilyen srácot megkap. Egy átlagos lány nem átlagos srácot fog kapni, hanem kifejezetten helyes pasit. Én ezt gondolom, persze látok kivételeket. Amiben igazad van, az az, hogy kifejezetten csúnya lánynak sokkal nehezebb dolga van, mint csúnya férfinak, mert a nők a külsőre hajlamosabbak kompromisszumot kötni, a férfiak meg a belsőre.



"Egyébként lehet, hogy a nők még így is valamivel könyebben

találnak partnert maguknak a férfiaknál (de ez nincs így),"


...de így van,


"az is max. az alkalmi kapcsolatra igaz, mert komoly kapcsolatra normális, családcentrikus, szorgalmas, motivált, ápolt, igényes férfit iszonyú nehéz találni. "


Most mondjam az, hogy ezek rám mind igazak, (a motiváltság az egyetlen, amivel most átmenetileg gondjaim vannak), mégse állnak értem sorba a lányok? Legyünk őszinték, nektek valójában nem ez kell. Hanem az izgalom, a dominancia, az, hogy erős legyen melletted, kicsit néha oltogasson is, meg ő legyen a baráti társaságában a központi elem.


Pontosan erről beszélek, amikor a lányok önreflexiójának a hiányáról írok. Te is felmondtad a szokásos leckét, hogy legyen családcentrikus, stb. de fogadok, hogy most is van a 300 méteres körzetedben egy pont ilyen srác, akire teszel magasról. Mert nem elég izgi. Nem tud eléggé "elvarázsolni". Nem elég magas. Satöbbi. Ha tényleg ezek az értékek érdekelnének, akkor katolikus közösségekbe járnál párt keresni. Én pl. imádom a gyerekeket, alig várom, hogy legyen. A szeretetnyelvem a minőségi idő, nagyon fontos számomra a család. De ezek egy lányt nem érdekelnek az első találkozáskor. Nem is adnak alkalmat, hogy ezekre rálátást adjak, mert ha nem tetszik nekik a külsőm, vagy nem vagyok elég magas, vagy bármi, akkor már egyből véleményük van rólam, anélkül, hogy ismernének. Ha igaz lenne, amit írsz, akkor a netes társkeresőkön fenn levő rengeteg ilyen pasi mind találna párt. Ehhez képest tudjuk, mi a valóság.



"Egy fiú, ha nem csúnya, ugyanúgy akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja."


Ha van pénze prostira. Amúgy nem. Én se vagyok csúnya, kifejezetten jóképűnek szoktak leírni, mégse akkor vesztettem el, amikor akartam. Igaz, hogy lett volna rá lehetőségem korábban, nem is egy. De sosem azzal, akit én kinéztem, hanem mindig azzal, akinek én tetszettem meg. Erről beszélek. Lányként megvan az az előnyöd, hogy kinézel valakit, jelzel neki, és ugrik. Vagy nem. De általában igen, ha elég egyértelmű vagy. TE választasz. Fiúknál ez nincs meg, csak a csajozóművészeknél, azokból meg nem sok van.



"De az átlagos, szürke lányok esetén már rögtön más a helyzet. "


Azokért is sorban állás van. Sokkal inkább, mint az átlagos fiúkért.



"Magunk jogán, nekünk nőknek sem jut férfi. Tenni kell érte sokat. Konkrétan az egész életünk erről szól. Nekem heti 4 óra sport és külsőre szánt nem kevés pénz az, ami ahhoz kellett, hogy az átlagos férfiak is végre nőnek nézzenek."


De ez a legtöbb csajra nem igaz. Egy átlagos alkatú lány ezek nélkül is talál párt. Van olyan volt osztálytársam, aki kifejezetten "deszka", de az arca szép, és tanárbácsikkal kavart. Simán talált magának partnert, ha akart. Ugyanez fiúban reménytelen. Egy vézna, alacsony srác keresztet vethet magára, ha nem tud valamivel nagyon kitűnni.

2018. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

7 egy napig próbálnál átlag alatti férfiként barátnőt/szexet találni, szerintem feladnád :D

(heti 4 óra sport az meg semmi)

2018. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

"egy fiúnak/férfinak általában reálisabb az önképe, kevésbé csapja be magát. Tehát ha mondjuk megkérdezik, hogy ő milyen nőt keres, akkor a valóságot mondja, szemben a nőkkel"


Ez ostobaság. Felnőtt, érett gondolkodású nőként pontosan tudom, hogy mire vágyom, mit akarok, nem csapom sem saját magamat, sem mást. Utoljára 12 évesen hittem a mesékben. Teljesen reális önképpel és önreflexióval rendelkezem.


"mennyi ideig tartott hozzá partnert találni"


Egészen pontosan 26 évig. Hozzáteszem, nem vagyok nimfomániás, attól, mert egy nő (erőteljes) szexuális vággyal rendelkezik, nem lesz nimfomániás. Azért ne keverjük már a dolgokat. Igen, bármilyen fura, de mi nők is vágyunk a szexre, ki kevésbé, ki jobban, minket is gyötör a vágy. Szóval, hagyjuk ezt, hogy jaaj a nők nem tudják mi az a szexuális vágy, frusztráció, de tudjuk.


Ehhez egy személyes történet. Ápolt, átlagos külsejű lány voltam mindig is, nem csúnya, de nem is feltűnő. Saját magamról azt gondolom, hogy kellemes a társaságom, szórakoztató vagyok, barátságos, intelligens, tanult, kedves vagyok és jó a humorom. A barátaim 90%-a fiú/férfi volt mindig is, valahogy jobban szeretem a társaságukat. A baráti társaságomba tartozó fiúk/férfiak mindig is tipikus "kockák" voltak, rondák, "furák", a klasszikus férfiasságnak a leghalványabb jellemzőivel sem rendelkeznek (pl. dominancia, fizikai erő, sárm, stb.), ellenben nagyon okosak, tanultak, intelligensek, kiváló a humoruk, szerethető a személyiségük. Én mindig az ilyen fiúk/férfiak társaságát kerestem, nemcsak barátként, hanem párkapcsolati céllal is. Az egyik ilyen személybe bele is szerettem. Kezdeményeztem, annak ellenére, hogy nem vagyok kezdeményezős típus. Az illető nagyon egyenesen megmondta, hogy imád, nem tudná az életét nélkülem elképzelni, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de ő a külsőségekben "mást" keres, értsd jobbat. No sebaj, az élet ment tovább, később ugyanez megismétlődött. Amikor a baráti társaságomban előkerült a párkapcsolat téma, az említett fiúk/férfiak olyan listát vázoltak fel a kívánt nő tulajdonságait illetően, hogy az hihetetlen és ezen tulajdonságok között igencsak hátul szerepeltek a belső értékek. Így alakult, hogy ezen férfiak jelentős része 30 éves korára is szűz maradt, a szüleivel él, hiába a diploma, jó szakma és szeretnivaló személyiség. Persze így 30 körül már elkezdtek kissé pánikolni és most már hajlandóak lennének lejjebb adni az elvárásokból, de most már a hozzám hasonló, átlagos nők közül is sokan foglaltak.


Nem, nem kaptam egy darab levelet sem (szerencsére). Ez is egy ilyen ostoba mítosz, hogy ha lány vagy, tele van a postaládád, nem kell mindent elhinni, amit itt terjesztenek a magukat nőnek kiadó férfiak vagy a füllentő nők. Olykor érkezik levél, de messsze nem annyi, mint amiről itt sírnak (szerenécsére).


"Te is felmondtad a szokásos leckét, hogy legyen családcentrikus, stb. de fogadok, hogy most is van a 300 méteres körzetedben egy pont ilyen srác, akire teszel magasról. Mert nem elég izgi. Nem tud eléggé "elvarázsolni". Nem elég magas. Satöbbi. Ha tényleg ezek az értékek érdekelnének, akkor katolikus közösségekbe járnál párt keresni"


Teljesen igazad van, elképzelhető, hogy van ilyen srác a környezetemben, akire magasról teszek, de ennek megvan talán az érthető oka, már foglalt vagyok, párom van, aki nem magas, nem domináns, nem "központi elem", nem jóképű, nem katolikus, ellenben református, okos, intelligens, családcentrikus, kedves, figyelmes, nem nyavalyog mindig, nem fogja a saját hibáit másra, motivált, cselekszik, kitartó. Egyébként kerestem én párt katolikus közösségben is, találtam is olyat, aki tetszett, de neki is kevés voltam, ő is egy hosszú combú, szép arcú lány után futott akkoriban, mert katolikus értékek ide, belső értékek oda, a szép punci, az szép punci.


Mi, átlagos nők, szintén hasonló cipőben járunk, nekünk sem könnyű pusztán a személyiségünkkel levenni a férfiakat a lábukról vagy egyáltalán esélyt kapni a "bemutatkozásra". Főleg, hogy általában a férfiak a kezdeményezők, akik, ahogy te is írtad a külsőségekben kevésbé hajlamosak kompromisszumot kötni, így esélyt adni.


"Egy fiú, ha nem csúnya, ugyanúgy akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja."


Te magad bizonyítod ezen állítás igazságát. Te magad is leírtad, hogy tulajdonképpen lett volna lehetőséged elveszíteni a szüzességedet, csak válogattál, ami pedig már a te problémád igazából, de a lehetőséged megvolt rá és ez a lényeg. Nem azért maradtál szűz, mert nem volt lehetőséged elveszteni, hanem, mert más lányt akartál. Na, ezzel mi is így vagyunk. Kinéztem valakit, egyértelműen jeleztem neki, nem ugrott. Kinéztem mást, jeleztem, nem ugrott. Ettől függetlenül én is elveszthettem volna korábban, a lehetőségem megvolt rá, de hozzád hasonlóan és is szerettem volna olyannal elveszíteni, akire én is vágyom, ehhez pedig partnert találni nőként is éppolyan nehéz. Szimpla szexre nemtől függetlenül mindig könyebb partnert találni, de nem, továbbra sem jár alanyi jogon a nőknek a szex. Ezt én, mint egy átlagos nő, azért egy picivel jobban tudom, tapasztalom.



UI (másik hozzászólónak): Lehet, hogy számodra a heti 4 óra sport nem sok, de nekem, aki a második diplomámért tanulok, közben teljes állásban dolgozom, háztartást vezetek, éppen elég. De elhiszem, hogy te iszonyú nagy sportember vagy.

2018. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!