Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek mi fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mi fontos egy első randin? Nagyon meredek nektek egy bevállalósabb csaj aki pl vörös bodyban sima fekete farmerrel vörös rúzzsal jelenik meg első randin?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom, hogy mit gondoljak. Nagyon szívesen lennék bevállalós de valamiért az a megérzésem, hogy kicsit másnak gondolna a "partnerem" hogyha megjelennék így ahogyan leírtam. Barna szemem van és barna hajam. Szemüveges vagyok. Sok barátnőm azt mondja nem áll jól a vörös rúzs mert túl átlagos a haj ,szem színem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre 😀

2019. ápr. 6. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nos, mint "srác" nyugodtan kijelentem a vörös rúzs minden nőn jól áll.

Én speciel szeretem a bevállalós csajokat, mint az unalmas kisegereket.

Szóval engem biztos lenyűgöznél elsőre, de ezt látni fogod az érintett arcán úgy is.

2019. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor ne bevállalósan, hanem szépen öltözz. Nem eladni akarod magad egy estére gondolom. Ha nem jön össze akkor úgysem azért jönne össze mert nem bevállalósan öltöztek hanem mert nem voltál szimpi neki. Add magad és kész :) A normális emberek ezt tudják értékelni
2019. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Erre nincs jó válasz. Engem taszít a láthat rúzs. Másnak meg pont bejön.

Komolyat szeretnél, szerintem nem kell semmiben túlzásba esni. Mint ahogy a kettes írta.

2019. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez túl sok lenne.


De a férfiak nem egyformák.

2019. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem végűl egy farmerben ,egy fehér ingben egy fehete övvel, szövet kabátban fekete cipőben mentem el! A skinkem egy halovány barna rúzs voot ami nem volt magyon látható!
2019. ápr. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!