Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes Aszonyok megszoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes Aszonyok megszoktátok csalni a párokat vagy gondoltatok már ijesmire? Vagy igaz a szent feleség szerep amit a férj lát otthon?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki azt hiszi, hogy a felesége nem gondol más férfira az hülye. :)
2019. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem csaltam meg a párom, ha lenne, most se tenném.

Aki a férjem lesz, minimum a hűséget megérdemli. Persze el is várom :-)


N

2019. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen máson jár az eszem,pl.munkaváltáson.
2019. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éve vagyok férjnél. Nem vagyok fából, persze, hogy kívántam már meg másik férfit. De azért a megcsaláshoz több kell, mint szexuális vonzalom. Ha egy házasság működik, akkor nem kell félrelépni.
2019. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi elipszilonosjé ombre.......
2019. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, van szeretőm. 35/N
2019. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En 20 éves fiu vagyok es a szeretőm egy 38 éves nő aki férjnél van es nagyon jol elvagyunk:)
2019. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen adom a szentet itthon. A párom is tudja hogy attól messze állok. De nyilván titkolom hogy szeretőm van.
2019. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem adom a szentet itthon és a férjem is ismer. Szoktam fantáziálni a férjem is tudja kiről de soha nem csalnám meg. A szexuális vonzalom az egy dolog, soha nem kockáztatnám a házasságom egy fantázia miatt annál is inkább mivel mindent megkapok tőle és még annál a férfinél is sokkal vonzóbb akiről álmodozni szoktam.
2019. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!