Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit csökkent a libidóm, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit csökkent a libidóm, de amikor átöleltem egy lányt, kicsit elkezdtem merevedni, akkor nagy baj nincs ugye?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kis szorongás most az életemben. Reggelente általában nem áll fel (mert nagyon pisilni sem kell, hajnalban felébredek, és kiengedem), egyik nap kivertem, még aznap este találkoztam egy lánnyal, ölelés volt és kicsit elis kezdett felállni. Akkor nincs szervi baj, ugye? Minden kiadós hugyozáskor is kicsit megnő a szerszám.
2019. ápr. 10. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
+ régebben sem figyeltem meg merevedést minden reggel, de mostanság is azért néha előfordul
2019. ápr. 10. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:
"amikor átöleltem egy lányt, kicsit elkezdtem merevedni," Semmi nagy baj ha 80 éves vagy. Ha csak 70 akkor már szomorkodhatsz a KIS merevedés miatt.
2019. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem hinném, hogy társaságban, alsónadrágban haptákba kellene vágnia magát egyből...
2019. ápr. 10. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Már nem először kérdezed, de nem mondhatok mást: ez merevedési zavar! Sok oka lehet, keresd az urológiai szakrendelést. Ilyesmivel nem barkácsolunk...

Normálisan a te korodban egy öleléstől, ha a lány melle hozzád ér, erekciódnak kéne lennie.

2019. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehát volt! Félig...
2019. ápr. 10. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Félig... Az itteni vélemények ellenére tudd, hogy a nőknek a legfontosabb, hogy a farkad kőkemény legyen. Hiába vastag, hiába hosszú, ha nem acélos, keveset ér.

Persze vannak nők, akiknek nincs hüvelyi orgazmusuk, nekik fontosabb, hogy ügyes legyen a nyelved, de ők is élvezik a behatolást - kemény pénisszel.

Ahelyett, hogy reménykednél egy pozitív válaszban, keresd szakember segítségét. Nem te vagy az első és az egyetlen, akinek hasonló baja van, 10 férfiből egynek már fiatal korában is volt-van erekciós gondja.

2019. ápr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!