Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel megismerkedtem, már nekem dőve is feküdt, én pedig átöleltem az egyik kezemmel, de hogy jussak innen tovább?

Figyelt kérdés
Az innen tovább alatt azt értem,hogy-hogy juthatnák el egy csókig?Nem vagyok valami tapasztalt ebben,ezért kellene egy pár tanács!Akárkitől,mindegy hogy fiú vagy lány csak ha lehet értelmes válasz legyen! 15\f

2015. jan. 4. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, ha átkaroltad, akkor onnan jöhet a másik kezed használata, mondjuk fogd meg a kezét, vagy simogasd meg az arcát. Nálam jól jön össze ez, a lányok ilyenkor rámnéznek és akkor jöhet a smárolás. :D
2015. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
öleld át a másikkal is. "pédájú" a többi jön magától
2015. jan. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hmm mi idáig jutottunk el aztán nem tudom mi baja lett a csajnak nem vette fel a telót nem válaszlot smsre fbn se. Aztán sértegetett kicsit és vége lett.(rá 2 hónapra bocsánatot kért 3szor találkouzunk és mondtam hogy inkább ne mert én még mindig szeretem. Olyan 4hónapja nem beszéltünk.



Szerintem akár ölelés után rámozdulsz vagy bármelyik alkalmas pillanatban amikor közel vagytok egymáshoz.

15/f

2015. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!