Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hátrány a nőknél, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány a nőknél, ha nem vagyok sportos?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Az.
2019. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nagyon okos vagyok? Az nem kompenzálja?
2019. ápr. 10. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé
2019. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló vagyok, de gyógytesis.
2019. ápr. 10. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Én például nő vagyok, és világ életemben a vízisikló alkatúakra buktam! (A mostani faszim is 2 m magas, 80 kg, a felkarja meg kb. mint az enyém - pedig én 183/62 vagyok, szóval szintén nem vagyok se izmos, se dagadt!) Nálam kifejezetten hátrány, ha valaki sportos, aki meg kövér, az szóba se jöhet!
2019. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, sőt kifejezetten sovány vagyok.
2019. ápr. 10. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy zsírosbödöny akkor miért lenne hátrány. Nem azt mondom hogy ne legyen rajtad 5-10 kg zsír mert rajtam is van..

Amugy meg Szabolcsi vagy?

2019. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ítéld meg magad:

Van egy ismerősöm akinek még érettségije sincs (jóban vagyok vele nem ítélem el emiatt) és az a legnagyobb gondja hogy karra vagy lábra edzen aznap. Tényleg jól néz ki a gyerek ezt én is elismerem... bárhonnan, bármelyik nőt fel tudja szedni csupán azért mert ki van dolgozva a teste.

Én kijártam amit lehet, két nyelven értek, kocsim van, munkahelyem, adok is magamra és ez nem elegendő. Igaz saját lakásom nincs mert minden nem megy egyszerre csak azért elgondolkodtat hogy valamit mégis rosszul csinálok.

Nem irigylem érte őt, saját magammal sincs bajom csak ezzel azt akarom mondani a kérdésre hogy igen eléggé nagy baj.

2019. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ész és intelligencia rengeteget számít, ha megvan ez benned a sportossagot szerintem jobban lehet feljeszteni mint az IQ szintet. Mar csak tenned kell érte, (mondjuk nem tudom mi az a gyógytesi lehet hogy hülyeséget írok) járj el mindenképpen edzeni, az nem csak a külsőd, hanem az egészséged számára is elengedhetetlen. Őszinte leszek nálam rengeteg másikkal együtt ez is egy fontos szempont, hogy férfias férfi legyen mellettem, aki sportos, izmos ( és ezalatt nem a szétszteroidozott felfújt konditeremfüggőket értem).
2019. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sportos vagyok, kidolgozott testű ès àllìthatom hogy nem jelent pluszt. Az szàmit hogy nagy legyen a szàd.
2019. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!