Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért kell mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért kell mindig mindennek a szexről szólnia?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagy valakivel nyilván szexelsz vele, ezt értem és természetes, nincs gond.

De sok a megcsalás (a lányok részéről is, tudom), vagy ha nincs barátnőtök, akkor is a az lényeg, hogy legyen egy lyuk ahova betehetitek, nem? A sok poén, a sok meme amit látok a neten, facebookon, a célzások, ahogy egymás között a fiúk beszélnek a szexről.

Pl. kit dugtak meg, kit vittek haza a buliból, hány lány volt már meg, xy-t csak úgy leszopta, stb.

Egyszer beszélgettem egy fiúval, és szóba került a szex, és mondtam hogy játszon magával, a kis játékával, erre ő, hogy van aki játszon vele...

"Fiú vagyok, lennie kell valakinek, hogy játszon vele..."

Tényleg ez a lényeg, ennyi az egész? Mindegy ki az kb, lehet egy 40-es nő, vagy tini szűz lányka, csak legyen neki keze és egy két lyuk ahova betehetitek? Mondhatni egy szexuális élvezeti eszköz?

És az nem válsz, hogy a lányok is akarják és manapság könnyű lányt szerezni ilyenre.



2019. ápr. 11. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az érzelmi kapcsolat híve vagyok. Nem tudnám magam úgy elképzelni ahogy leírtad. Ha valakit szeretek és ő is viszont úgy jó a szex.
2019. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Vannak az embernek szükségletei, ha éhes vagyok, eszek; ha szomjas, iszok; ha kanos vagyok, akkor meg egy lyuk.
2019. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, de ha épp nincs senkim, akkor is szexelek. Mert szükségem van rá, nekem így a jó. Igen, néha tényleg ennyi az egész.
2019. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Lányok, miért kell mindig szexmániás pasik társaságát keresni?
2019. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
A szeretkezésnek a házasságban a helye.
2019. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 LazyJones ***** válasza:
Fura, én ha nem akartam szexelni az első héten ismerkedésnél, már le voltam hordva mindenféle impotensnek. De ja, biztosan csak a pasik szex mániások. F
2019. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Diavolino44 ***** válasza:
30%

Miért kell mindig mindennek a tartós kapcsolatról és a közös jövőről és a hova tart a kapcsolatukrol szólnia?


A kérdés kb ugyanaz. A férfi evolúciós programmja az, hogy minél több not megtermekenyitsen. A no evolúciós programmja az, hogy a legjobbat kivalassza a jelentkezők közül.

Hidd el mi is sokkal jobban élveznek, ha csak úgy el lennék mint a befőtt. S havonta van pár nap amikor kicsit jobban kívánnak a szexet. S nem dübörögne ezerrel a programm, hogy formás fenekére, nagy mellekre (kinek mi) és szexre.

Fogadd el a férfi ilyen, és kesz.

2019. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Még ha tudunk is uralkodni az ösztöneinken, azok léteznek.

Ne egyél egy hétig. Utána is inkább ott hagyod a spenótot?

2019. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan azért mert ők csak fiúk, egy férfinek nem szól minden a szexről.


#2 Csak hogy ha nem eszel/iszol akkor meghalsz, attól hogy nem szexelsz nem fogsz meghalni..

2019. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
..meg nem, csak ki........
2019. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!