Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért kell mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért kell mindig mindennek a szexről szólnia?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagy valakivel nyilván szexelsz vele, ezt értem és természetes, nincs gond.

De sok a megcsalás (a lányok részéről is, tudom), vagy ha nincs barátnőtök, akkor is a az lényeg, hogy legyen egy lyuk ahova betehetitek, nem? A sok poén, a sok meme amit látok a neten, facebookon, a célzások, ahogy egymás között a fiúk beszélnek a szexről.

Pl. kit dugtak meg, kit vittek haza a buliból, hány lány volt már meg, xy-t csak úgy leszopta, stb.

Egyszer beszélgettem egy fiúval, és szóba került a szex, és mondtam hogy játszon magával, a kis játékával, erre ő, hogy van aki játszon vele...

"Fiú vagyok, lennie kell valakinek, hogy játszon vele..."

Tényleg ez a lényeg, ennyi az egész? Mindegy ki az kb, lehet egy 40-es nő, vagy tini szűz lányka, csak legyen neki keze és egy két lyuk ahova betehetitek? Mondhatni egy szexuális élvezeti eszköz?

És az nem válsz, hogy a lányok is akarják és manapság könnyű lányt szerezni ilyenre.



2019. ápr. 11. 07:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem azért csalt meg az exem, mert nem volt szex. Persze ezt se tisztáztuk, nem kezdtünk szexelni, hanem nem mondta meg egyenesen, hogy már nem kíván. És itt is nagyon sok válaszban azt látom, hogy 50%-ban a nő is szexmániás, neki is annyira kell, mint a férfinak.

28F

2019. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők többnyire akkor szexelnek, ha szeretve érzik magukat. A férfiak a szex által élik meg, hogy szeretik őket. (Természetesen leszámítva a kivételeket és az extrém helyzeteket.)
2019. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A fiúknak/férfiaknak ez olyan téma mint a lányoknál a pletyka. Közös, és imádnak kiröhögni vele másokat. Lány vagyok egy fiús osztályban. Az első évben még meg is sértődtem ezeken a témákon de később rájöttem hogy csak húzzák a lányok agyát, és elhiszik hogy nekik nincs mit magukon szégyelleni (még ha nem is mutatják ki)

Pl egy csajt le "fújb*zmeg"-eznek a strandon, az megsértődik, ha egy fiúval csinálják ugyanezt, jóeséllyel csak röhög rajta akkor is ha fáj neki a megjegyzés. Ha egy fiús közösségben bizonyítod lányként a "tökösséged" akkor te is beszólhatsz nekik ugyanolyan beteg perverzségeket amiket ők szoktak, csak a lány helyzetében nehezebb a menőség és lotyóság határán egyensúlyozni. :/

Nem minden fiú szexmániás. Van egy jó haverom aki állandóan pajzán dolgokkal hülyéskedik, de tartós kapcsolatot szeretne, és van aki szimplán elveti a súlykot a lányokkal való "rivalizálás" közben. Ezeket elég visszaoltani valami frappáns beszólással visszaoltani, ugyanígy azokat akik tényleg rosszindulatból és megalázásból csinálják.

Általában az ilyen "egy luka biztos van" témákat csak marhulásból hozzák fel, nem kell komolyan venni és kész.

2019. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. Nem beszelni kell rola, meg celozgatva beszologatva utalni ra.

2. Vagy erzem es kivanom a masikat vagy nem. Ha igen pasikent az a dolog, hogy a megkivantassuk magunkat a lannyal, de ez nem szexrol dumalva kovetkezik be.

3. Ha hazaerek es meglatom, mert szep, akkor meg akarom olelni, ha megoleltem belecsokolok a nyakaba, hozzamer a melle, megsimogatjuk egymast. Ha simogatjuk egymast megkivanjuk neeem ? Es akkir maris hol tartunk ? A szexnel ? Nem, hanem erzelnmi alapu vágynál, amibol szeretkezes lesz, ilyen vagy olyan, 5 perces, vagy 2 oras, ez mar mindegy.


Nalam igy mukodik ez, ja es 50-es pasi vagyok, de 20-onevesen is igy volt.

2019. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezen az oldalon mennyi "rendes" fiú/férfi van, akinek nem átlag 17 mp-enként jut eszébe a szex, és nem 4x akkora helyet foglalnak el az agyában a faj-, mint a létfenntartási funkciók.

A fenti adatok evolúciós tények, és a nagy átlagra illenek. Csak ide nem járnak átlagos fiúk, akik a legyet is röptibe...

Ez az egészséges férfilét, annak minden szépségével és átkával együtt. Mi a ménkűt kell ezen szégyellni?

2019. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!