Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyit beszélni a szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit beszélni a szexről mindennek az elején? Mondjatok véleményt!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, megismertem egy fiút. Úgy egy hónapja, hogy járunk. De össze vagyok zavarodva.


Én még szűz vagyok, és nincs semmi szexuális tapasztalatom. Egy "barátom" volt 16 évesen, de annak pár hét alatt vége lett.


Ezt a srácot a buszmegállóban ismertem meg. Segített felvinni a buszra a csomagom, beszélgettünk többször a buszon. Aztán egyszer elhívott randira. Szimpatikus volt, elmentem vele (ő 26 éves). Szóval két hónpja ismerem, egy hónapja járok vele.


De olyan idegen az egész helyzet. Ő már most azt erőltetné, hogy aludjak ott nála, és legyek nála ott több napig egyfolytában. Nekem pedig tanulni is kellene, és egy hónap után még nem érzem úgy, hogy nála akarnék aludni.


Valamint rengeteget beszél a szexről. Két hét után már kérdezgetett, hogy szűz vagyok-e, félek-e az elsőtől, meg mit szeretek a szexben, és mit nem. Még msn-en is szóba hozza. Hogy szerinte hogy jobb védekezni, meg ő majd hol, és milyen pózokban szeretné csinálni velem. A maszturbálási szokásaimról is kérdez, meg olyanokat is mond, hogy nála is csinálhatnám, mert kiváncsi rá.


...én pedig össze vagyok zavarodva, és kezd undorom lenni az egésztől. Szinte csak most ismertem meg, és mindössze egy hónpaja járunk, párszor taliztunk. Nekem különben is teljesen új ez az egész testiség dolog. Meg valahogy úgy képzelnék egy kapcsolatot, hogy megismerjük egymást az elején, sokat beszélgetünk vannak programok. Persze gondolom fontos a szexről is beszélni, na de minden elején, és ilyen mennyiségben??


Ő már tervezi, hogy mikor lesz az 1. közöttünk. Úgy gondolja, kb. 3 hónap múlva. Valamint kijelentette, hogy nem fogja sokáig tűrni, hogy nem vetkőzök le teljesen meztelenre, ha nála vagyok, és ott öltözöm. Meg hogy "majd beiktatunk egy közös fürdést", hogy levetkőzzük a gátlásainkat. ...szerintem ha egyre jobban bíznék benne, levetkőznék én idő után magamtól is, és nem kéne ezt így felfújni.


Meg olyanokat is mond nekem, hogy "a lányok nagy része ilyen idős korban már javában nyomja a dolgokat." Ez is furcsa nekem..., hogy ilyeneket mond.


Kedvel, érzem, mondja, hogy örül nekem, hogy rám talált. De kezdek megundorodni az egész szexulaitástól ebben a tálalásban, hogy mindent "kell", és azt is kimondja, mikor. Az előző barátnőiről is mesélt. Hogy azok nem is hiányoztak neki!, én vagyok az 1., aki tényleg hiányzik is. És hogy volt, akivel "nagyokat dugtak". Nem tudom... azért ehhez nekem mi közöm van így az elején?


... Ezek normális dolgok? Én nem tudom, nem volt még igazi kapcsolatom, segítsetek!


2010. okt. 22. 11:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne várd meg, hogy el vegye a kedved a szextől. Nagyon csodás dolog 2 ember között, akik szeretik egymást. A párod nem szeret téged.
2010. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Én lehet kicsit félnék tőle. Szerintem egy kapcsolatba nem igazán kell az a szó hogy "kell" .
2010. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

hát jézus. jézus jézus jézus. te jó ég.

már bocs, de én megmondanám neki a magamét, és be is fejezném a vele való kapcsolatot. a legdurvább, hogy azt mondja el pont neked hgoy milyeneket dugott az előzőekkel. te jó ég.

szerintem te sem hiányzol ám neki annyira. gondolom, hogy minden bartánőjének ezt mondta, hogy te vagy az első aki hiányzik.

2010. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
17%

Teljesen normális a viselkedése, egészséges, fiatal férfi. Ami meglep, hogy 3 hónap múlvára tervezi az elsőt (VAGYIS NEM ERŐLTETI!!), már 3 hetet se várna.

Mondd el neki, hogy kezdesz undorodni (szerintem inkább félni...), és hogy mit szeretnél, ha másképp csinálna, az ő érdeke is, hogy ne undorodj.

3 hónap sok idő, lehet, hogy 2 hónap múlva könyörögni fogsz a szexért :), de ha nem akarod, 3 hónap múlva is mondhatsz nemet, ezen ne görcsölj.

Mindazonáltal az ő viselkedésében nincs semmi rendkívüli vagy abnormális, ezt tudnod kell.

2010. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Sztem meg tök természetes, hogy egy 26 éves csávónak vannak sexuális igényei...
2010. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
39%

gyorsan lépj le tőle!! sajnos ez a fajta így is úgy is valszeg eldicsekszik azzal h megvoltál neki,ne add meg neki az örömet h íg is legyen :) ha szeretne türelmes lenne,nem nyomulna mindenáron. lehet h izgatja h szűz vagy,de szerintem ennél több nincs benne.


ha eddig megtartottad a szüzességed,tényleg olyannak add aki ezt megérdemli.


ha normális fiúra vágysz,ismerkedj inkább templomban,hittanon stb. ott biztos normálisat találsz,aki előbb feleségül vesz.


te döntsd el milyen értékek szerint szeretnél élni.


ez a nyomulás még nekem is sok és gáz lenne pedig 33 vagyok és 18éves korom óta élek szexuális életet,de ha a férjem anno így közeledett volna,hamar elhajtom az tuti,pedig nem vagyok prűd,de ez a fiú úgy viselkedik mint egy 16 éves éretlen kis majom.


te ennél többet érsz,maradj tiszta és találd meg az igazit,én szívből kívánom neked!


ui: anno én is 1 évig jártam a barátommal mire megtörtént,egy percig sem sürgetett

2010. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs, de a szeretetnek nem ez a mércéje, első.


Megjegyzem, az is normális, ha az ember nem titkolja betegesen a múltját, ami ugyebár hozzá tartozik, akár tetszik, akár nem. Vagyis: ha nem tetszik, hogy nagyokat d*tak, akkor el lehet hagyni.

2010. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

Ez a pasi csak ki akar használni! Egy nyomulós szexéhes barom, szerintem szakíts vele.

Olyan pár kell melléd aki tisztel, becsül, szeret és nem erőltet semmit.

2010. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%

1 évig szex nélkül? Aki 1 évig nem kívánja a barátját, az nem szerelmes. Mondjuk életkorfüggő, úgyhogy ha te 15-16 évesen vártál egy évet, az tök más, mint 20 vagy 30 évesen.

A kérdező 20 éves. Normális, hogy nem akar rögtön ágyba bújni, de ne adjuk neki az 1 éves tippet. Vegyük figyelembe az életkorát.

2010. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Azt én is úgy gondolom, hogy normális, hogy vannak igényei. Ha már én is tudnám, milyen jó dolog a szex, biztosan nekem is lennének.


Viszont nekem nagyon furcsa így az egész. Kezdem magam egy két lábon járó "pinának" (bocsánat a szóért, de így érzem) érezni. Mert mintha ez lenne a köztünk levő kapcsolat lényege neki. Erről szól a beszélgetéseink 70 %-a, nem arról, hogy kicsit jobban megismerjem. Szinte még nem is ismer, annyi mindenről beszélhetnénk, de szinte minden beszélgetésünkben ezek a dolgok vannak benne.

2010. okt. 22. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!