Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom nehezen megy el, szex...

Párom nehezen megy el, szex közben abszolút nem, csak ha ő csinálja, azt is nehezen. Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja együtt vagyunk és szex közben sosem jut el a csúcsig, pedig azt mondja próbálkozik, és nagyon a szélén van, de mégse sikerül. Ha én csinálom neki (akárhogy) szintén nem sikerül elmennie. Csak akkor ha ő csinálja magának de van amikor még úgy se. Kezdem nagyon kellemetlenül érezni magam mert úgy érzem bennem lehet a hiba, habár folyton győzköd, hogy nem így van, hiszen sose élvezte az együtt létet senkivel ennyire. Néha azt érzem neki kínosabb, mint nekem, szóval hiszek neki és szeretnék segíteni neki. Azt mondta előttem se sikerült másokkal neki és előttem évekig nem is volt senkivel. Amikor sikerül neki akkor az ondója kissé állott, zselés állagú. Lehet ennek is köze van a dologhoz.

Esetleg fejben van a hiba, a gát?


Tudtok segíteni esetleg némi tapasztalattal? Mással is volt ilyen? Idővel elmúlik? Esetleg tudok én valahogyan segíteni neki?

25/L



2019. márc. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kézzel? Orálisan?? Sehogy??


Mivel azt irtad hogy előtted sokáig nem is szexelt, illetve senkivel se tudott elmenni...így valószínű lelki oka lehet...


Tudtok róla nyíltan beszélni vagy ez nagyon tabu köztetek?

Mikor ő csinálja magának akkor úgy te nem tudod neki??

2019. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sehogyan sem :(

Úgy sem ahogy ő. Csak neki megy, az is 10ből 2x kb...

Tudunk róla beszélni, ő mindig azt mondja fejben van, de nem nagyon megy bele, csak azt mondogatja, hogy majd idővel menni fog neki.

2019. márc. 26. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves??
2019. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
26 éves.
2019. márc. 26. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm. Abszolút laikus vagyok, de pár dolgot kérdeznék:


1. Van-e fitymaszűkülete?

2. Van-e prosztataproblémája?

3. Mennyire vagytok őszinték egymáshoz? Mennyire van összhangban a vágyaival?

Pl. miről szokott fantáziálni? Mi az, ami tényleg lázba hozza? (ezt nem kell természetesen ide leírnod, csak ez lehet a kulcs ahhoz, hogy mitől menne neki)


4. Mennyit masztizik? Akkor is ez van, ha sokáig nem önkielégít?

2019. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Nincs

2. Nincs

3. Teljesen. Együtt próbáljuk megtalálni a gát okát, de ő se tudja mi a baj, nagyon szeretné leküzdeni.

Mi pedig nagyon nagyon jól működünk együtt, tényleg, ezért rejtély az egész.

4. Nem nagyon szokott :/ azt mondta nem volt sok ingere rá, de általában ha igen akkor nagyon és akkor sikerül neki, de szerintem egészségesebb lenne ha annál többször csinálja, ahányszor teszi

2019. márc. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!