Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mélytorkozást szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mélytorkozást szeretitek lányok?

Figyelt kérdés
Nem sokszor volt benne reszem, viszont mindig oriasi orom volt a szamomra amikor tapasztalhattam. Kivancsi vagyok szeretik e a lanyok, vagy nekik semmi.
2019. ápr. 12. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok, elnézést a 3as-tól, elszámoltam... tudom, ciki, de van ilyen... :)

2es-nek szántam!

Kíváncsi lennék, h vajon a tanulás is ilyen jól megy?

2019. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Domi-nika ***** válasza:
70%

#10

Már megint te?

Itt reklámozod magad h mennyire szereted a mélytorkot közbe meg pasi vagy :D

2019. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a nők 99 %a utálja, és normális férfi el sem várja. Az én párom ha nagyon bevadul és véletlenül mélyebbre tolja, utána mindig elnézést kér.
2019. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az öklendezést ami megelőzi nem szeretem, de amikor végre sikerül akkor a sikerélmény meg a párom nyögései kárpótolnak :D Ezért nekem megéri próbálkozni vele, de őszintén szólva teljesen megértem azokat akiknek nem hiányzik ennyi kellemetlenség néhány másodpercnyi örömért meg büszkeségért :D
2019. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Boszorkány_ ***** válasza:
29%

#12 Igen megint én.

Nincs jobb dolgod mint minden egyes válaszom után hozzámvágni hogy pasas vagyok? 😂 Kicsit már unalmas.

2019. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
89%

Nekem is bejön. Csak rá kell érezni a dologra és már nem is olyan durva. Sőt!

18L

2019. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!