Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a mélytorkozást szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a mélytorkozást szeretitek vagy csak a fiútok kedvéért csináljátok vagy abszolút nem?

Figyelt kérdés
Ha szeretitek, akkor milyen pózban szoktátok csinálni? Kort írjatok!

2019. jan. 3. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem , letérdelek a pasi elé és úgy. 19/L
2019. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Sose mélytorkoztam, és szerencsére egyik párom se követelte. Bekapom amíg tudom, de meghányatni nem akarom magam.
2019. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek, annak szerintem sincs semmi értelme, ha valakire ráerőltetik. Az már bőven jó, ha a lány szopik és azt érzed, hogy szívesen csinálja.
2019. jan. 3. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Még nem megy túl fényesen de még csak 2 hónapja próbálkozom. Az első borzalmas volt kellemetlen fullasztó érzés fogott el. Nem mondom, hogy szeretem csinálni de ha a barátom megkér "megpróbálom". Álltalábán úgy szeretem ha elöttem ül én pedig a térde közé térdelek mert én így látom a teljes felsőtestét és a reakcióit.

16/l

2019. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem csinálni, ha nem szeretném akkor nem csinálnám senki kedvéért sem.

Nekem bármilyen pózban bejön.

2019. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de még tökéletesítenem kell - pl, ha irányítana - megszopatna - akkor rosszul lennék, de ha engedi, hogx a sját tempómban csináljam, megy egy ideig.
2019. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy milyen póz, csak szoptasson meg! :)

23L

2019. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sándor Tamara ***** válasza:
83%
Első pasimmal imádtam (neki jóval kisebb méretei voltak), a mostaniról ezt nem mondhatom el, megfullaszt, de próbálkozom. Bocsi Hubi:( 22L
2019. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!