Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmennétek így prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így prostihoz?

Figyelt kérdés

Tehát kb 1 éve szexeltem utoljára. Tervbe van már régóta hogy elmegyek egyhez, ezért ki kapáltam a gyomot hajnyíróval, de fej nélkül, és nézol kicsit megcsípte a zacsit meg egy helyen a péniszemet is, ki is vérzett kicsit minden vágásnál. Bekentem betadinnal. Megfürödtem aztán arcszesszel jól átkentem. Valamint ki is vertem, hogy ha elmegyek holnap akkor hátha nem sülök el egyből. Mondjuk ez a kiverés kielégített, így most már úgy érzem, hogy el se kellene menni. De aztán 3-4 nap múlva meg már megint az lenne hogy nagyon mennék...

Ilyen pár apró vágással ti elmennétek prostihoz? Nem igazán látszik semmi rajta, kotonnal kérnék mindent, meg ez a csaj úgy hirdeti magát hogy koton nélkül nem is vállal semmit, se orál, semmi, kölcsönös francia sincs, nem engedi azt se hogy kinyald, azt mondja vigyázik magára. Ti mit gondoltok, bevállalnátok így?


2019. ápr. 12. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem, bármit összeszedhetsz.
2019. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék!
2019. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne menj. Én is akartam valami numerát, de aztán lett egy éjszakai magömlésem, és rögtön elment a kedvem, szóval jó az úgy.
2019. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj és dugj egy jót, és irhmj egy rövidke beszámolót, hogy milyen volt
2019. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem vard meg amig beforr. Amugysem kell annyira szorteleniteni, ferfi vagy. Legyen rovid csak. Kiverni meg sztem kar elotte, akkor mar nem is fogod kivanni annyira.
2019. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2%

Tehát annyira igénytelen vagy, hogy saját magad miatt nem szőrtelenítesz, csak ha más is látja? Edzeni, wellnessezni, zuhanyozni sem jársz?


Ha 1 éve izéltél legutóbb, akkor várj. Én nőként 1 hetet nem bírok ki. Iszonyat gáz vagy.

2019. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!