Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki lányként szexkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lányként szexkapcsolatra "hívni" egy pasit?

Figyelt kérdés

Régen jártunk, de inkabb csak szex volt.

De az nagyon jó volt vele.

Nagyon ciki ha en keresem meg ezzel kapcsolatban?

Hogy vázoljam fel neki?


2019. ápr. 13. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem ciki, ha biztosra mész. Azt írod,hgoy korábban volt ilyen kapcsolat köztetek. Én a helyedben inkább utalnék Neki az együtt töltött kellemes időszakra, hátha veszi a lapot.


A pasik eléggé furán működnek még szexkapcsolatban is, Ők szeretnek választani. Lehet,hogy az a pasi aki egyébként simán vágyna rá teljesen másképp" áll hozzá ha Te teszed meg az első lépést.

2019. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 érdeklődő35 ***** válasza:
Ne ezzel keresd meg. Ha barátok vagytok, akkor üljetek be valahivá kávézni, beszélgessetek, aztán irányítsd a beszélgetést a múlt felé, onnan a szexre... Ha neki sincs párja, akkor miért ne?
2019. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, en is csinaltam mar ilyet :)

Csak okosan. Hajra!

2019. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha engem hívnál, nem venném zokon :)


26F

2019. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem ciki 29/F
2019. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2019. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ááááá, dehogy ciki, írj rám nyugodtan!
2019. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az egyenes út a legrövidebb. Dobd be neki az ötletet. Vagy vevő rá, vagy nem. 50-50. Hajrá!
2019. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, amíg fiatal vagy, ki kell élvezni az életet.
2019. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én detto ezt csináltam néhány éve. Nyilván nem ezzel kezdtem, mikor írtam neki, csak érdeklődtem felőle, hogy mi történt vele az évek alatt. Pl. ha írja, hogy barátnője/felesége/családja lett, biztosan szóba sem hozom neki a szexkapcsolat felmelegítését. De mivel épp nem volt senkije, végül pár levél után rátértem a lényegre, egyből benne volt, azóta is tart. Szigorúan csak szex. :)

35

2019. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!