Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány év cigizés okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év cigizés okozhat merevedési gondokat?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki ebben érintett?


Ha én így folytatom akkor hány éves koromra fogok impotens lenni?

14 éves korom óta cigizem rendszeresen, most 22 vagyok, napi 1-1.5 dobozzal szívok el. Csak a cigi az egyetlen káros szenvedélyem. Mostanában azt vettem észre, hogy nem mindig merevedik meg teljesen keményre. De lehet csak a fáradságtól, mert sokat dolgozom.

8 év cigizéstől lehet baja?


2019. ápr. 13. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert, ha most azt mondjuk, hogy 12,48 év cigizés után jelentkeznek merevedési gondok, akkor Te megörülsz, hogy van még négy éved és addigra leszoksz? Szokj le minél hamarabb és nézd meg mi történik.
2019. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 úgy érted, hogy próbálja ki és elválik mi lesz, vagy te letetted és sokkal erősebb merevedésed van?
2019. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Úgy értem, hogy majd tegye le és elválik. De először is menjen el orvoshoz, aki úgyis azt tanácsolja majd, hogy hagyja el a cigit.

Én sose cigiztem és farkam sincs, de voltam egyszer egy dohányzó pasival, akinek a pénisze olyan petyhüdt volt, mint egy giliszta. Tuti nem véletlen.

2019. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm... Akkor le kell tennem minél előbb míg nem járok úgy én is.
2019. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1/2
2019. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!