Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire szerettek csokoloz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szerettek csokolozni? Mennyire fontos nektek ez szex közben? Azt vettem észre az idősebbek sokkal jobban szeretnek.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén szólva én annyira nem szeretek csókolózni. Inkâbb semleges.

Kevesen tudnak igazán jól smacizni.

De egyébként sem izgat fel annyira a csók. Sokkal inkâbb az érintések!

Nálam a csók csak egy "kötelező elem", úgymond.

2019. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig imádok csókolózni, teljesen mindegy milyen jellegű kapcsolatban vagyok az aktuális partneremmel.

45+Ffi

2019. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szeretek. Szex közben is, mert az izgat fel. Kézijáték nem is nagyon kell.

28F

2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én csak azz vettem észre, hogy a szakállas férfiak nem szeretnek annyira.

23/N

2019. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 23 vagyok, de mindig nagyon szerettem csókolózni, sima szexkapcsolatban is, sőt, igénylem.
2019. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretek smárolni engem felizgat,s ha ő is jól tud hát az maga a mennyország kapuja😊
2019. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek. Igénylem. Kell is . De csak akkor ha szeretkezek és szeretem a partnerem . Izgat közben , élvezés határán vagyok . Bizsereg a puncim kőzbe.
2019. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretek,s számomra fontos.Izgató,s el se tudnám képzelni nélküle.

Bármilyen pózba is vagyunk keresem rá az alkalmat. Néha elgondolkozok a párom nem unja e,de eddig nem szólt.

2019. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az idősebbek szerinted jobban szeretnek csókolózni? Na és hogy? Rossz fogakkal és műprotkóval. 😂

Éppen ellenkezőleg van mert szégyellik.

2020. okt. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!