Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk, milyen vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk, milyen vágyaitok vannak? Milyennek képzelitek el az első alkalmat egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Privátban beszélhetünk erről
2019. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szeptember elején születtem, szóval horoszkóp szerint szűz vagyok. :D Akkor az én véleményem is érdekel? :P Egyébként attól függ, mennyire merész a partner, nem rajtam múlik, hogy első alkalommal is mik szoktak történni! ;)
2019. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írhattok privátot!kíváncsi vagyok!
2019. ápr. 14. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kamu nem válaszol priviben.
2019. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy képzelem el, hogy egy prostiban 2 perc alatt elélvezek.

29F

2019. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.
2019. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassúnak és gyengédnek, és ami a legfontosabb ne a dugáson legyen a hangsúly, hanem a különböző érintéseken, tehát petting és szeretkezés, csak úgy sokáig szex nélkül. Egymást átmasszírozni mindenütt, vagy legalább azt engedje, hogy én őt. Nekem különösen problémám van az érintésekkel, ugyanis nagyon keveset érintkeztem lányokkal, emiatt szinte bárhol megérintenek, összerezzenek, mintha sokkolóval érnének hozzám. Akkor bele se merek gondolni milyen ha ott lent érint meg. Emiatt csak lassan és türelmesen. Cserébe én sem lennék vele telhetetlen, köcsög, egyoldalú, önző. (28/F szűz)
2019. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy Lábfétist kedvelő nővel való találkozás.
2019. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!