Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiaknak a nagy mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak a nagy mell tetszik, miért van olyan sok hírességnek kismellű barátnője?

Figyelt kérdés

Ők pedig bárkit megkaphatnának vagy rávehetnék a barátnőjüket, hogy csináltasson nagy szilikonmelleket.

Hogyhogy ezek a piszkafa modellek a legkapósabbak a gazdag, híres, jóképű férfiak körében?


2018. szept. 23. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Tévedés! Nem tetszik minden pasinak a nagy mell! Vannak szép számmal akiknek a kicsi jön be! Szerencsére!
2018. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőnek igaza van. Nekem is a kis mellek jönnek be.
2018. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nekem hál istennek alapból 80/D de nem értem azokat akik pasik kedvéért szilikont csináltatnak.

És amúgy meg tévedés, a pasik többsége nem szeret belefulladni a nagy mellekbe.

2018. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
De honnan vesztek ilyen hülyeséget, hogy a ffi-ak a nagy melleket szeretik?! Van aki igen, van aki nem. Többek között én sem.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Utálom a nagy melleket.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát én nem a mellbe szoktam szerelmes lenni, hanem a személyiségbe. Amúgy kik azok a hírességek? milyen százalékban vannak többségben azok, akiknek kismellű partnereik vannak? Forrás?


Itt GYK-n amúgy a kismell fétis a menő, én jó magam szeretem, ha formás és szép arányos. Szexuálisan ez vonz.

2018. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok híresség, de nekem sem mindenem a nagy mell! Ha kis cicikkel ismerem meg, ha különben jól megvagyunk, akkor úgy fogom elfogadni, megszeretni, stb! Ismerkedésnél nálam nem a mellméret a döntő szempont!

Csakis egészségügyi ok miatt fogadnám el ha bármilyen módon hozzá kellene nyúlni a természetes melleihez! Vagy úgy szeretem ahogy van, vagy megette a fene az egészet! F.

2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

De jó hogy nagy mellem van és minden férgi undorodik ettől :'D mindjárt levágom

Az egy 50 kilós vasalodedzka leszek seggel és bye 75/D cici

2018. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A férfiaknak nem ez vagy az tetszik.


A férfiaknak bármi tetszik, ami szép és ezalatt nem azt értem, hogy minden nő tetszik nekik, mert minden nő szép!


Sok nővel csak elhitetik, hogy szépek, mert úgy könnyebb gerincrevágni őket, mert el is hiszik szegények... :-)


Tehát tökmindegy mekkora melle van egy nőnek, ha összességében a nő jól néz ki, akkor blokkolnám! :-)

2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Volt H-s barátnőm, a mostani erős tólzással is alig A-s.

Egyiket sem a melle miatt szerettem hanem ami a fejében van. Nálam ott kezdődik az erotika hogy egy nőnek mennyire vág az agya és mennyire humoros.

Se a kis mell se a nagy nem volt jobb vagy rosszabb mint a másik semmilyen szempontból.

Ha már külső: akkor sokkal fontosabb hogy amije van az legyen feszes, formás.

De inkább egy okos kevésbé szép nő, mint egy bombázó és buta.

2018. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!