Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, az izgat jobban, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, az izgat jobban, ha ti uralkodhattok vagy ha rajtatok uralkodnak? (bdsm)

Figyelt kérdés
es mik inditanak konkretan be titeket? mik az elvarasok a partnerektol?
2019. ápr. 16. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha rajtam uralkodnak az izgat jobban.

Sokminden beindít.

2019. ápr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Switch férfiként én is hozzászólnék,az a baj a sub nőkkel hogy már sokan divatból azok,de elvárják hogy 1értelmiségi tanár,orvos,ügyvéd szolgai legyenek,akinek egzisztenciája van!Nyilvan Jóska Pesta aki a vágóhidon dolgozik ,na Ő már csak 1szaros szakmunkás hentes és nyilván nem illik a Dom képbe!
2019. ápr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

#2 egyetemi tanárként és cégvezetőként én ezzel semmi problémát nem látok ;)

Aki a társadalmi hierarchia alján van, attól nem túl autentikus...

2019. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az izgat ha rajtam uralkodnak


Sok minden van ami konkrétan beindít, meg ez nagyban helyzetfüggő is. Az elvárásaim meg olyan alap dolgok hogy legyen figyelmes, ne problémázzon a "biztonsági szón" és tartsa is magát ahhoz hogy leállunk ha kimondom. Személy szerint én nagyon igénylem a gyengédséget szex után, szóval ezt is "elvárom" :D Biztos van még több is, de mind ilyen (szerintem) teljesíthető dolog

2019. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!