Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmadik fél bevonása jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik fél bevonása jó ötlet feldobni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párommal 9 éve vagyunk együtt és nagyon jó a kapcsolat. Kipróbáltunk már sokmindent és nagyon fontos számunkra a testiség de gondoltuk kipróbálnánk vmilyen formában hogy bevonunk egy harmadik személyt ( férfit,) vagy akár úgy hogy a feleségem csak kielégítene valaki mást. Külföldön élünk de gyakran járunk Magyarországon és gondoltuk kipróbálnánk a jövőben. Bárkinek ezzel tapasztalatok? Volt olyan aki próbálta és megbánta vagy nem úgy sült el?


30/f 28,/l



2019. ápr. 18. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés vevő e rá a barátnőd illetve nem haragudnál rá?
2019. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Mi is hasonló "paraméterekkel" rendelkezünk, 29f 28l, 10 éve együtt, de semmi pénzért nem engedném, vagy kérném hogy más férfivel szexeljen, főleg, hogy én is ott legyek. Forditva sem, ha már nem megy nem megy és kész. Elnéznéd ahogy a csajod/feleséged mondjuk térdelve sz*p egy másik férfit? Vagy ahogy dugja a srac és ő a fellegekben jár? Ha igen akkor semmi értelme együtt lenni
2019. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ilyet mondana nekem a párom elgondolkodnék..

Én ha szeretem a párom nem akarom mással dugatni magam.. és ha a párom is szeret akkor nem akarja hogy más szopasson engem.

Nekem ez nem feldobná a kapcsolatot hanem valószínűleg a végét jelentené.

2019. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megértem amit mondasz de minket izgatna ez a dolog, ezért gondolkozunk rajta.
2019. ápr. 18. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgat éljétek meg 🤪

Mar maga a tervezgetés, ismerkedés folyamata is izgalmas .

2019. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Divatból meg felesleges majmolni a médiát,meg másokat.

Ettől nem lesztek hű de nagy emberek.

2019. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
szia kérdező 1x beszálltam harmadiknak egy párhoz annak ellenére hogy sok mindent megbeszéltünk előre annyira nem volt jó különösen a folytatás
2019. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Macnab ***** válasza:
86%
van olyan kapcsolat ahol ez kell..ez csak rajtatok áll..nekem volt ilyenben részem.többször ugyan avval apáral,müködött a dolog..a lényeg az összinteség..véleményem szerint jobb igy mint 9-10 év után külön..
2019. ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én kipróbáltam a hármast, de sohasem az aktuális párommal. A párom az én párom. Vele vagyok egy PÁR. Ebbe harmadik személy nem fér bele, vagy ha igen, az erősen megkérdőjelezi a párkapcsolat milyenségét.
2019. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen, a mi kapcsolatunkat nagyon feldobta!

Jó partnert kell találni, mindent megbeszélni, és azt maradéktalanul betartani!

Fantasztikus élményt okoz!

2019. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!