Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Felvenni a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvenni a kapcsolatot az exel jo ötlet? Csupan kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

4 éve volt egy nagyon jó és komoly kapcsolatom sajnos különmentünk , semmi harag nélkül ,elmúlt a szerelem részéről azt mondta. Azzal búcsúztunk , hogy reméljük hasonló párt találunk , sokszor felkerestük még egymást.


Azóta lett egy új tartós kapcsolatom, és elköltöztünk , megszüntettem minden kommunikaciot az exel. De egy közösségi oldalon most megtaláltam. Szivesen felvenném a kapcsolatot vele mi történt azóta hogy van stb alapított e családot.

Semmi hátsó szándékból, csak nagyon szerettem , és sok közös tervünk volt. Előjöttek az emlékek.


A jelenlegi kapcsolatom tökéletes, nem azért mert bármi gondom lenne a jelennel.


Rossz ötlet? Elvégre ő kezdeményezte , hogy szétmenjünk annó, nem megalázó így felkeresnem?


2017. okt. 28. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet bármilyen szép csomagolásba tálalni, dugni akarsz még vele:)
2017. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kavarás így kezdődik
2017. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Röviden?

Nem jó ötlet!


Hosszabban?

Baromi szar ötlet!

Ne kavarj bele se a saját, se más életébe!

(Ha nagyon kíváncsi lenne rád, már megkeresett volna)

2017. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez a "ki nyerte meg a szakítást" dolog. Valamelyik félnek rosszul fog esni, ha esetleg nem jött neki össze az, ami a másiknak igen. Ami elmúlt azt engedjük el.
2017. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen "imàdom a párod, ő èletem szereleme, de" kezdetű kèrdèseket!

Nem, nincs rendben a kapcsolatod, mert a règihez húzol, ennyi.

Barátilag persze, mindig így kezdődik, aztán meg lesz belőle pár numera!

2017. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon jó ötlet. Sok örömöt oszthattok meg.

Mostani/következő kapcsolatotokra pedig több tudatos érzelem gyakorlást kívánok.

2017. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem megalázó, csak épp semmi közöd hozzá.


Vagy fel akarsz vágni, hogy neked milyen szuper életed van, vagy dugni akarsz.


Ennyi, más oked nem lehet rá ilyen hosszú idő után.


Egyébként én a kedvesed helyében valahol itt raknálak ki.

2017. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincs vele semmi gond. Normálisan váltatok el, miért ne? Feltéve persze, hogy valóban nincs mögötte hátsó szándék, és elég biztos vagy magadban, hogy a nosztalgia nem ébreszt fel semmit.
2017. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megteheted, ha téged sem zavarna, ha a párod "felvenné a kapcsolatot az exel csupan kíváncsiságból?"

... de akkor gondolom félre állna a szád!

2017. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!