Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben az esetben jobb lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jobb lenne elkezdenék prostihoz járni?

Figyelt kérdés

A húszas évem elején járok. De nem tudok semmit sem összehozni. Nagyon vágyom a szexre, nagyon sokat jár a fejemben, és már megbolondulok tőle. Ha 1-2 havonta elmegyek egy fizetőshöz az nagyon nagy szégyen lenne?

Csak attól félek hogyha elkezdem akkor lehet sosem fogok leállni vele, és utána már tényleg esélytelen lesz így barátnőt találnom.


2019. ápr. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésben én is pengeélen táncolok, ami a morális jelleget illeti legalábbis.


Nekem sok barátnőm volt, köztük komolyabbak és egy éjszakások is, aztán egy nagyobb csalódás után elhatároztam, hogy ha már így az ölembe hullott a szabadság, kipróbálok egy fizetőset. Nekem bejött, hogy mindenféle hülyeség nélkül volt szex, nem voltak kötöttségek és hiszti, tiszta üzlet volt. Én kifizettem, ő pedig szolgáltatott. Azóta voltam még egyszer és tervezem, hogy újra megyek.


Azt viszont egy tapasztalt férfi érzi, hogy ez a fajta szex nem ugyanaz, mint egy barátnővel, akit szeretsz. Szóval még véletlenül se ess át a ló túloldalára! Szét kell választani a fizikai igényeidet és az érzelmeidet. Dugni szuper, szeretkezni valakivel, akit szeretsz, a legszuperebb, ezt sose felejtsd el.


Amúgy én elmennék a helyedben. Ha van pénzed és nincs barátnőd (és alakulóban sincs semmi), akkor mégis mit veszíthetnél? :)

2019. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

A lúzerek járnak qrvához.

Ha én megtudnám hogy te qrváztál biztos hogy nem kellenél páromnak.

2019. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 es.

Mennyivel jobb egy olyan fiú aki részlegen lefekszik egy lánnyal? Sokkal nagyobb az esélye hogy el kap fertőzést.


De amúgy ígen, lúzer vagyok ez van...

2019. ápr. 19. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

"Lúzerek járnak kurv.ához"

Bármelyik disco legalább 50%,a rib.anc.. akkor nem mindegy h hol?

2019. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es:

Nemcsak azok járnak. Olyanok is megfordulnak prostiknál, akik nem jóképűek, nem nagydumásak, gátlásosak...stb.

2019. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blájen,tudoood válasza:
Nem csak lúzerek járnak prostikhoz. Családos emberek,párkapcsolatban élők...ja és nem hiszed,de élsportolók,politikusok stb. Konkrétan a társadalmunk mindegyik rétegéből vannak akik igénybe veszik ezt a fajta "szolgáltatást".
2019. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!