Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lánnyal vesztsem el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lánnyal vesztsem el, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

Nemrég kiléptem egy rossz kapcsolatból, ahol bár testiség volt, de csak ujjaztam a lányt.

Én viszont nagyon vágyok a dologra. Egy fizetős lánynál az "extrákat" is kipróbálhatom, ráadasul tuti hogy egy tapasztalt emberrel vesztem el. Azt fogja csinálni, ami a dolga, és lényegében segít is vele.

Nem vagyok egy nagy nőcsábász típus, ráadásul elég válogatós is vagyok. Nem külsőre, személyiségre. Persze én is jobban örülnék ha olyannal lennék együtt először, akit szeretek, de jelenleg semmi esélyt nem látok arra hogy egy szimpatikus lányt megismerjek. Dugható csajt még találnék, de undorítónak tartom az ilyen lányokat. Akkor már olyannal aki fel is vállalja hogy micsoda...



2019. ápr. 19. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne
2019. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj még!
2019. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Válaszdd le a szexet és a szeretkezést ha érdekel milyen a szex menj nyugodtan én is így tettem. Csak kép zavar ne legyen ez a fontos!
2019. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha undorítónak tartod a dugható csajokat, hogy nem undorodsz a fizetősektől? :D
2019. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Tudom, ellentmondásos a dolog. A képmutatást tartom undorítónak, amit csinálnak. Nem egy lányt ismerek, akinek barátja van, és közben meg szó szerint játsszák a pics@jukat másoknak is. Számomra ez undorító. Semmi erkölcsük nincs, csak dugni akarnak fűvel fával. A fizetős legalább elismeri azt hogy micsoda ő maga, és nem állítja az ellenkezőjét minden áron. Sőt, ahogy olvasgattam több helyen, korrektebbek mint ezek az "húzz meg, húzz el" lányok.
2019. ápr. 19. 22:11
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

A képmutatás szerintem sem szerencsés dolog. Viszont erről meg azt gondolom nem rám tartozik, ki hogyan hazudik magának és másoknak, nekem csak annyi a dolgom, hogy felismerjem és elraktározzam ezt az infot magamban, ne dőljek be neki.


Nem értem miért kellene valakinek nyíltan vállalni, hogy ő szereti a testi örömöket. Egy prostitiált nem feltétlen élvezi azt amit csinálnia kell, lehet jó pofát vág, de ez csak külsőség. Ha pedig egy szórakozóhelyen felszedsz valakit, ő valóban akarja és még ha csak egy óráig is, de őszinték az érzései feléd. Ő nem fogja megjátszani magát, mert nincs tétje.

2019. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Amit felvetettél jogos, és ha az a lány, éppen nincs semmi tudatmódosító hatása alatt, benne is lennék. Volt már hasonló szitum, de a lány nem volt józan. Így kihagytam a lehetőséget.
2019. ápr. 19. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esteben megértelek kérdező.

Kérdéseden pedig idáig gondolkoztam, de nem tudom... Ha nem tartod nagy jelentőségűnek az elsőt, menj nyugodtan fizetőshöz, csak ne szokj rá és mellette járj nyitott szemmel. Más esetben, ha egy kicsi bizonytalanság is van benned inkább várj. :)

2019. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy? Ettől függ.


Prostival sz..r a szex. Nem is szex tulajdonképpen hanem egy felvágottba vered a farkad :D


Nekem arra volt jó, hogy ne szorongjak tőle többé.


Az az igazság, ha tudod hogy nem vonzódik a csaj hozzád, és nem búg a füledbe őszintén... akkor egy kalap szart sem ér az egész.


Akkor menj el ha a szüzesség szorongást okoz és visszavet. Pl 20 felett. Amúgy ha nem zavar hogy szűzike vagy, nincs gond.


Minden más esetben egy drága maszturbáció egy testmeleg húsvéti sonkával.

2019. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyó
2019. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!