Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy ilyen álomról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen álomról?

Figyelt kérdés

Egy nagyon érdekes álmom volt tegnap este.

Egy játszótéren találkoztam pár szimpi sráccal, és felmentem hozzájuk. (A való életben ilyet nem csinálnék,de az álmomban valahogy nem jutott eszembe hogy ez veszélyes dolog lenne,+ nem úgy mentem fel hozzájuk hogy lefeküdni,csak tényleg barátilag)

Szóval egyszercsak fönt találtam magam egy panelban, ittam egy pohár vizet meg ettünk pár szendvicset. Ez után egyedül ültem,a két srác dumált valamiről nem olyan messze tőlem, amikor éreztem hogy a fejem egyre nehezebbé válik, és elkezdtem szedülni. Ilyenkor tudatosult bennem hogy milyen felelőtlen dolgot csináltam, és egyből leesett hogy bedrogoztak. Èreztem hogy bármelyik pillanatban elájulhatok. Úgyhogy felálltam kirántottam a panel ajtaját,es elkezdtem szaladni lefelé a lépcsőkön az utolsó erőmmel. Közben hallottam hogy üldöznek. Sikerült kièrnem a épület elé, és megpillantanom egy rendőrt, mikor elájultam. Később külső szemszögből láttam hogy a rendőr odajön az épület elé, de a testem már nincs ott.

Majd felébredek fent a panelban, nagy valószínűséggel "aközben". Majd megszakad az álom.

Egész nap ezen az álmom gondolkoztam. Visszagondolva izgalmas volt, de miközben átéltem ezt azért nem ez járt a fejemben. Csak ki akartam írni magamból ezt, de bármilyen hozzáfűzendő gondoltatot efogadok bárkitől.



2019. ápr. 20. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
szerintem is izgalmas lenne egy ilyen szitu. bar csak ne lenne az a veszelye, h 3 nap mulva mar a melyhutoben csucsulnenek a szerveim
2019. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Hát én arra gondolok, hogy lehet valami filmnek az utóhatása, hogy ezt álmodtad,

Vagy lehet előző élet beli eseményekhez köze

Vagy üzenheti még azt is az álom ilyen figyelmezetésként, hogy ne menj egyedül fesztiválozni, meg bulizgatni, mert baj érhet. És ne bízz meg feltétlenül mindenkiben. Legyél egy kicsit kétkedő. Tehát elsőre hirtelen ne bízz meg senkiben, amíg ki nem ismerted rendesen.

2019. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Csóválom a fejemet. Te nemsokára #metoozni fogsz valahol.
2019. ápr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Valamitől félsz, valamitől aminek nem tudod mi lesz a végkifejlete, mert most belekezdtél valamibe, de bizonytalan vagy. Ezt tudtam ebből kiolvasni. Ebbe nem a szexuális tartalmat kell nézni.
2019. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágysz a szexre, de egyelőre erősebb a tiltás, mint a vágy.
2019. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!