Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok ti hogyan képzelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok ti hogyan képzelitek el az első alkalmat egy fiúval? Mi az ami nagyon tettszene?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves szűz srác vagyok. Az lenne a kérdésem a szűz lányokhoz hogy hogyan képzelnétek el az első alkalmat egy fiúval (romantikusan-érzékien, esetleg kicsit mocskosabban-durvábban, szolid egyéjszakás kaland) ezek csak példák, ilyesmikre gondolok.

Nagyon örülnék ha részletéznétek esetleg hogy hogyan képzelitek el a teljes első alkalmat. Vagy akár ha van esetleg perverz vágyálmotok azt is szivesen fogadom.

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra.

UI: Azoktól a válaszoktól kíméljetek légyszi hogy majd biztos erre akarom kiverni meg ilyenek XD mert nem ilyen célból írtam ki ezt a kérdést.



2019. ápr. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Naggyal....
2019. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Mindenképp legalább dupla kört szeretnék első alkalommal.


Az elsőben leszopom és elmegy a számba, a másodikon szexelünk.

2019. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már az összes lehetséges módon elképzeltem, sok-sok évem volt rá.
2019. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélyes csókolózás, vetkőzés, orál, aztán odadörzsöli a farkát a puncimhoz, majd a hüvelybemenethez teszi hogy “felmérjem” mivel van dolgom, utána megint odadörzsöli és szép lassan beteszi, figyeli a reakciómat és ha látja hogy kellemetlen akkor csak bent hagyja, rám fekszik és csókolózni kezd amíg megszokom. Miután azt veszi észre hogy már jó akkor kezd el mozogni bennem és már mehet is rendesen.
2019. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es. Valahogy én is hasonlóan képzelném el :)
2019. ápr. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!