Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 43 éves férfinak miért kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves férfinak miért kellenek 16 körüli lányok?

Figyelt kérdés
Mármint sokkal többre tartja őket, mint egy 30 éves nőt
2019. ápr. 22. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Jol hangzik az elmeleted, 8,10-es, de a gyakorlatban ez nem igy nez ki.

43 evesen nem is nagyon kerulsz olyan helyzetbe ahol ezt a monologodat el tudod mondani 16 eves csajoknak. Lecovekelsz a gimi ele? Nem is nagyon beszelsz veluk egy nyelvet. 25 ev van koztetek, a legtobb szoba sem all veled.

Mig 30-as nokbe barhol belebotlasz, szoba allsz veluk es meg a naivitasrs alapulo dumad is hihetobb. 9es voltam.

2019. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

#11

A te elméleted sem rossz, de van pár olyan 16 éves csaj aki kinéz 18nak és beengedik,(személyi ellenőrzés nélkül) egy buliban. Láttam már pár ilyet, vagy akár itt is előlehet adni egy 43 éves férfinek azt a dumát egy 16 évesnek mint amit már az előbb írtam.Ezt elhiszi a csaj, és már azonnal talizni akar a pasival.

Sok 40es pasi mesélte már nekem h könnyebb felszedni egy 16 évest és mindent elhitetni velük, mint egy 30asal.


8 voltam.

2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Domi-nika ***** válasza:

Én is a 8 assal értek egyet.


25L

2019. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Kecske meg a só. Teljesen normális. Sztem jo dooog
2019. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert sokkal izgatóbb egy tiltott gyümőlcs , mint egy csiszolatlan drágakő ...!

De nem hinném hogy bármelyik korosztályt is könnyebb lenne elcsábítani!

2019. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!