Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ekkora pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora pénisz elég a szexhez?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyszer szexeltem, egy alkalmi volt csak. És pl misszionárius pózban alig fértem hozzá. Lehet hogy azért mert még tapasztalatlan vagyok, de mi van akkor ha azért mert rövid?

Mereven 14-15 cm között van a hossza.

Jah meg még arra is gondoltam hogy lehet az volt a baj hogy a lány nálam jóval alacsonyabb volt, kb olyan 20-25 cm vel volt nálam alacsonyabb.

Szerintetek mi miatt volt ez?

Elég ekkora méret a jó szexhez?


Köszi a segítséget!


2019. ápr. 22. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom mikor értik már meg a férfiak hogy ez nem a méreten múlik. Vagy jól tudod használni a szerszámot vagy nem. Nem kicsi a tiéd, szerintem átlagos méretű.
2019. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Hol rövid az?A fiúknak kb.akkora van,teljesen átlagos.A hüvely nem hosszú.
2019. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A magasság a szexnél lényegtelen. Ha alacsony a csaj akkor lentebb kell lenned hogy egymagasságban legyen a nemi szervetek. De amúgy ha egy ujj is orgazmust tud okozni akkor sima ügy.
2019. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A 14-15cm hosszra átlagos méret. A kicsi pl 12cm. De a vastagság fontosabb, 4-4,5cm-ed megvan akkor nem lesz gondod..
2019. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Attól hogy mindenki azt hangoztatja hogy a 14-15 cm átlagos attól az mêg kicsi. Attól hogy azt hangoztatják hogy mindenkinek ekkora van attól az kicsi.

Az ideális méret 16-18cm, a legtöbb férfinak sajnos nincs ekkora, ezért van ennyi szűz, kidobott férfi.

És pont ezért viszi a nőket kb 20-30%-a a férfiaknak, akiknek nagyobb van mint az átlag ( ami kicsi !!! )

2019. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Előző, te nagyon buta vagy, de nem baj..ilyen emberekre is szükség van! Jókat lehet rajtatok nevetni..:D
2019. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
#6 nem engem nevetsz ki hanem a statisztikai adatokat és a nők által adott válaszokat. Mert a kérdés kifejezetten a szexre és a méretre vonatkozott.
2019. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen méret bőven elég,ez nem kicsi!
2020. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!