Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi okozza, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi okozza, hogy néhány lány elzárkózik a szexualitástól?

Figyelt kérdés
Nem csak velem ilyen, az Ő elmondása szerint egyedül szokott lenni. Hiszek neki, bízok benne, de nem értem, miért tabu neki a szex. Mármint ezek szerint vonzódik a férfiakhoz, illetve már 25 éves. Lelki probléma miatt? Nem tudom, hogyan beszélgessek vele erről.
2019. ápr. 23. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg nem kapta meg az érzelmi törődést amit igényelt.

És csak úgy érezné h használják a testét.

Én is így vagyok ezzel.

N

2019. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 : Sokat beszélgetünk, mindenféle témákról. Egész fura dolgokat is elmeséltünk már egymásnak. Szex még nem volt, de például amikor először a kezébe vette a péniszem, oda sem nézett. Pedig akkor nem én használtam a testét, de mégis olyan szemérmes volt. Ugyanakkor nagyon kíváncsi szexuális témákra is.
2019. ápr. 23. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nézd ha olyan családban nőtt fel ahol tabu volt a szexről az emberi testről a müködésröl a maszturálcióról beszélni .. akkor igen lehet valaki ennyire félénk vissza húzódó

És attól hogy valaki 20-25 éves elmúlt NEM jelenti azt hogy Neki szexelnie kell mert már annyi idős .. ez hülye felfogás és hozzáállás.

Hidd el ha nem úgy alakult volna az életem

Szerintem én is szűz lennék 25 évesen

Mert annyira nem mozgat meg nagyon az egész

Nem. Nem vagyok a szexuális. De nekem sose volt a szex az első közt

Most meg pláne nincs h megtapasztaltam.


Teljes értékű életet lehet élni szex nélkül

2019. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Aszexuális*
2019. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont ilyen lány vagyok... Lehetséges igen, hogy lelki probléma miatt, sőt....
2019. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert nagyon válogatós, és senki sem néz ki elég jól számára, akivel eddig szexelhetett volna.
2019. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-osnak igaza van. Nalam pl ez van. Vagyis ez is. De ott van az a dolog, hogy erzelmek nelkul nem megy, plusz az exemet nehezen felejtettem még el. Inkabb lelki . Nyilvan ha kapsz torodest es jo a szex a szerelmeddel, de mar nem vagytok egyutt, akkor egy jott menttel nem fogsz osszefekudni, az ugysem olyan....
2019. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!