Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok lefeküdni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok lefeküdni olyan lányokkal gumi nélkül, akit nem, vagy nem nagyon ismertek?

Figyelt kérdés
Talán lenne alkalmam most egy nővel szexelni, szívem szerint gumi nélkül csinálnám, de az eszem mást mond. Nyilván ott vannak az esetleges nemi betegségek, amiktől tart az ember, de honnan tudjam, hogy egyáltalán mikor van peteérése? Az intelligens nők ezzel nyilván tisztában vannak, és úgy alakítják az aktust, de sajnos szerintem nem tudja mindenki, hogy mikor eshet teherbe, és mikor nem. Gyanítom ez a hölgy sem feltétlen. Vagy ez baromság, és minden nő tisztában van ezekkel a dolgokkal? Illetve honnan tudjam, hogy nem-e csak azért akar kikezdeni velem a nő, hogy teherbe ejtse magát. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nagyon tartok az ilyen dolgoktól.

2019. ápr. 23. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Élvezz bele nyugodtan. A pelenkavásárlás ráér 9 hónapot.
2019. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleélvezni, de az előváladéktól is simán teherbe eshet valaki.
2019. ápr. 23. 20:13
 3/18 anonim ***** válasza:

Úgy alakítják az aktust? Oké persze van amikor ott tart a ciklus, hogy szinte nem lehet teherbeesni. De azért ez nem teljesen így megy.



S maradj a guminál !!!!

2019. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha ertelmes a lany akkor nem engedi gumi nélkül.

Egyébként meg én sem tudom hogy mikor van peteeresem, nem tartom számon.

2019. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak gumival.
2019. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak annál tenném, akit régebb óta ismerek és szed fogamzásgátlót. Egy ismeretlennel gumi nélkül szexelni olyan, mint orosz rulettezni.
2019. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igencsak meggyőztetek, szerintem ezzel el is dőlt a dolog, hogy ha összejön, tuti gumi lesz.
2019. ápr. 23. 20:20
 8/18 anonim ***** válasza:

"Az intelligens nők ezzel nyilván tisztában vannak, és úgy alakítják az aktust"

Elárulom hogy szex hatására váratlan peteérés is történhet, szóval MINDIG van esély a teherbeesésre. Plusz hiába intelligens valaki, ha a mensije nem mindig napra pontosan jön meg akkor nem lehet ezt kiszámítani. De mint mondtam a kiszámítgatásnak sincs sok értelme ha bármikor lehet peteérés.

2019. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inteligens emberek gumi nelkul nem szexelnek. Izgato gumi nelkul szexelni alkalmi kapcsolatban a kis tizenevest megdugni de ez nem az intelligens emberekre jellemzo
2019. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szoktak a férfiak, igen. De te ne legyél ilyen, húzz gumit.
2019. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!