Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Elítélendő az h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Elítélendő az h a 20as éveim elején csak a nálam jóval idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Kislánykorom óta, csak az idősebb férfiak jönnek be, és mióta megismertem közelebbről egy idősebb férfit, azóta biztos vagyok benne h ez soha sem fog már megváltozni. Minden olyat megéltem vele, amiről eddig csak fantáziáltam.

És kicsit felizgat ha a védelmező,aggódó "apa" szerepet játsza.


22L



2019. ápr. 26. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem elitélendő csak apakomplexus.

Azért ne enged hogy kihasználjanak.

20-s éveim elején jobban kívántam a nálam idősebb és tapasztaltabb nőket kb. 30-40-es. Most inkább 20-35 közöttit.


F/43

2019. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, hanem imádnivaló!
2019. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el.

F.

2019. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Én egyáltalán nem Ítélem/ném el! ;-)

47Ffi

2019. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Én magam is imádom a fiatalabb lányokat! 38 vagyok, de 16-tól simán leállok bárkivel, aki tetszik! Szép feszes a testük és sokszor odaadóbbak, mert többet akarnak nyújtani! Így legtöbb esetben a feneküket is megdughatom! ;) Bár ehhez az is hozzátartozik, hogy egy 40 körüli pasi valószínűleg már jobban is bánik a lányokkal, van tapasztalata és más a hozzáállása is!
2019. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hááát ez mindig is kétélű téma :-)

Igazad van, élj igy, élvezd minden pillanatát amikor együtt vagytok.

Én nem itélem el. Nekem is volt sok 18-20 éves bnőm, akikkel szexelni jártunk össze. Nagyáltalánosságban a következőket tapasztaltam kb 10 éven át velük :-) :


1. Sokuknak nagyon tetszik, hogy meghallgattam őket, bármiről, nem az észt osztva akartam "idomitani" az általánossághoz.

2. Sokkal finomabban adják át magukat, ha kellően felizgatott hangulatba kerülnek.

3. Szidják a sok kostólgató-megjátszós-kétpercalattelmenős-kigyúrtsággalkirálykodniakaró 20-onéves srácokat, akikkel két értelmes szót nem tudnak beszélgetni.

4. Igen, kell nekik a jólét, de csak addig a szintig, amig nem kell aggódniuk, hogy miből fizetik ki a havi telefonszla+részletet :-)

5. Mondjuk én nem kattanok be attól, ha megfoghatom egy tini lány melleit :-), vagyis nem fogom ellenőrizgetni, meg üzikkel bombázni óránként, hogy szia-mizu-holvagy-kiirtnekedaFBon, stb stb, hanem hagyom élni, azt csinálni amit akar, mert jön-megy keresi azt amiből nem akar kimaradni, aztán kap egy két "pofont" az életben innen onnan és hanyatt homlok rohan és ugrik a nyakamba. Hol jókedvből, hol sirva. De miért is teszi ezt igy és pont velem ? Mert megteheti a legnagyobb lelki őszinteséggel és megnyugszik. És ez ebben a lényeg !!!


A másik része a dolognak :

A sok itt olvasgató 20-onéves srác meg azért pocskondiáz és leku rváz, mert nem érti, hogy lehet, hogy vele egy szép lány se akar szóba állni, pedig ott a csodaBMWje stb stb :-). Ahelyett hogy az egymás majmolása és megfelelniakarás helyett a fentiek szerint közeledne-élne velük.

KB ennyi a véleméyem.

2019. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Köztem és a párom közt 20 év van. Volt korom eli barátom, de rà kellett jönnöm hogy akkor is az idősebb vonz. Eltudom magam engedni. Megértjük egymást. Tökéletes minden. Én imàdok vele lenni minden téren.

Ui: engem apukám anyukám együtt nevelt.;)

26/L

2019. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem itélem el mert hasonlóan csak fordítva nekem a fiatal lányok tetszenek és teljesen megértelek !

40+f

2019. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ez a mai gondolkodás, hogy mindenki a maga korabelivel szórakozzon az abból fakad, hogy nem jó, ha házasodnak az emberek. Egy 22L-42F kapcsolatnak a veszélye ugyanis egy 22L-22F kapcsolathoz képest az, hogy ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor simán feleségülveheti a férfi a nőt, mert van egzisztenciája hozzá, míg a másik esetben általában elmalmoznak 10 évet. Egyéb tekintetben pedig mindent ugyanúgy meg lehet tenni (szex terén). Mást tekintetben, a férfi ilyenkor már minden tekintetben jobban áll mint 20 évvel korábban, anyagiak, otthon, élettapasztalat stb.

41 F

(a feleségem 27)

2019. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Victor C. ***** válasza:

Nem.

Evolúciós antropológiai oka van.

Hosszú sztori és magyarázat, az "önző" génekhez kapcsolódik, de logikus.

2019. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!