Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pici lány apucit keres?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici lány apucit keres?

Figyelt kérdés
Normális ha a jóval idősebb férfiak jönnek be, és tetszik a ddlg, meg a bdsm és a hasonlók, illetve az ilyen apakomlexust mennyire lehet felvállalni a mai világban? Gondolom sokan kamuk meg átvernek, de mennyire ítélik el az emberek azokat a lányokat/srácokat akiknek valamilyen a megszokottnál "furcsább" fétisei vannak?

2019. ápr. 16. 22:38
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek nem kérek jelentkezőket! Szimplán érdekelne mennyire lehet felvállalni, ismerkedésnél említeni az illetőnél, nehogy később baj legyen vagy valami.
2019. ápr. 16. 22:43
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Van kiszemelted?
2019. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Vannak, akik kedvelik az ilyen lányokat. A többiek véleményével meg nem kell foglalkoznod -esetleg a családodéval egy kicsit -, de a Te életed, szóval te döntesz, hogyan éled.
2019. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk jobban elnézik de nem elfogadott!

Nekem is a fiatal lányok jönnek be de rengeteg az előítelet!

2019. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Boszorkány_ ***** válasza:
66%

Mai világban ez már normális és felvállalható.

Én nem ítélek el senkit, téged most főleg nem mert nekem is az idősebb faszik jönnek be.

2019. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

Korkülönbségtől függően, válik inkább titkossá vagy akar nyílttá mások előtt.


Te hány éves vagy és mennyi az apuci jelölt?

2019. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Ez is érdekelne, hogy családnak esetleg ha arra kerülne a sor hogyan lehetne elmondani esetleg, ha pl 20 évvel idősebb pasival vagyunk amit a család rossz szemmel néz.

Hogyan lehetne elmondani nekik?

2019. ápr. 16. 22:46
 8/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat! Igyekeztem úgy fogalmazi a kérdés, hogy ne olyan válaszok legyenek mint pl.:idos pedofil aki 12 évesnek mondja magát, és a többi (gondolom tudjátok mikre gondolok). Es sikerült, és tényleg hálás vagyok a válaszolóknak! Remélem másoknak is tudtam segíteni a kérdéssel ( mert esetleg nem merték feltenni), és másoknak is segítenek.
2019. ápr. 16. 23:05
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
20 év az nem vészes, persze függ a körülményektől. A feleségem családjában van ilyen és már vagy 25 éve együtt vannak és tök jó a kapcsolatuk.
2019. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
Én is pont így vagyok vele mint te. A családom és a környezetem nem nézné jó szemmel így titokban csináljuk.
2019. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!