Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavar vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar vagy izgat a tudat, ha a nadrágon át látszik a bugyitok fazonja?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán nem foglalkoztok vele?

2019. ápr. 27. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2019. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
én férfiként letépem az ilyenek gatyáját, már ha tanga, franciát csak a rossz seggűek hordanak
2019. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én utalom ha atlatszik.. és eléggé megvan a vèlemènyem azokrol a csajokról akik mondjuk fehér farmerhez fekete vagy piros bugyit felvesz... attol meg igazan kiborulok meg ramtor a rohoges mikor cicanadraghoz vagy ilyesnihez felveszik a mama bugyit. 18/L
2019. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A #3sal értek totálisan egyet. Kevés undoritóbb dolog van ezeknél.
2019. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
férfiként nekem se jön be, idegesít, h tudom, mire számíthatnék, ha levetné a csaj a nadrágját
2019. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Erre mindig odafigyelek h ne látszodjon át a nacin a bugyim szine pl ha egy fekete cicanacit húzok fel akkor csak fekete tangabugyit húzok alá.

Szerintem ízléstelen ha látszik egy csajnak a bugyija,és illuzió romboló a férfiak számára is.


L

2019. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádom a farmereket. Francia bugyit hordtam egy időben. Rettenetesen átlátszott. Azóta hordok tangq bugyit. Az kevésbé feltünő mint az egyébb fehérneműk. Mindenkinek azt kell hordania amit szeretne és jó neki. Engem személy szerint zavart egy időben. Mióta tangát hordok semmi bajom
2019. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Nem úgy értettem, hogy ha a szín miatt átlátszik, hanem a nadrág annyira feszülős pl, hogy még így is látszik a tanga formája pl. Hogy ez gáz-e?
2019. ápr. 27. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha a tanga is átlátszó a nadrágon keresztül, úgy hogy látszik a korvonala akkor már nem tudunk mit tenni. Muszáj együtt élni ezzel
2019. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!