Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtartjátok az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartjátok az exetek meztelen (akár közös) képeit, ill. nem zavar a tudat, hogy az exeteknek is van rólatok ilyen képe? Szoktátok elővenni és nézegetni?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen a kérdés azokhoz szól, akik szoktak ilyen képeket csinálni.
2018. szept. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg lett mutatva az exek szexfotói, egy adott férfinél.
2018. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Volt ami megmaradt és volt amit töröltem, de én úgy vagyok az ilyen képekkel, hogy szakítás után képtelen vagyok nézegetni őket.
2018. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitöröltem és még az exem gépén is töröltem mert volt hogy azt mondta kirakja a netre....soha nem nézném meg de ugye meg se őriztem.
2018. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakítás után töröltem mindet. Eszembe nem jutna nézegetni.
2018. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe nem jutna ilyen képeket csinálni...
2018. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem küldtem egész alakos képet magamról sőt inkább csak a szerszámról, így nem lehet visszaélni vele, bárhová is rakja fel.

Szintugy csak ilyen képeket kaptam tőle is, aminek nagy részét már a kapcsolat meglétében töröltem, szakitás után meg minden ilyen jellegűt.

Ha valami bombázó modellképek lettek volna lehet megtartom, de ha élvezkedni akarok akkor nem az exem képeire fogok, neten millió egyebet lehet találni.

2019. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!