Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora pénisz elég ahhoz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora pénisz elég ahhoz hogy örömet szerezzek majd a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Rég óta idegesít a méretem, jobban örülnék ha 1-2 cm vel több lenne.

Mindig attól félek hogy nem fog eléri a puncijához minden pózban.

Mereven kb 14 cm vagy ha nagyon fel izgulok akkor lehet hogy 15, de én jobban örülnék egy kicsit hosszabbnak.


2019. ápr. 28. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem fogja mondani hogy kicsi, hogy meg ne sértsen.
2019. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem unjátok még? Van akinek kicsi, van akinek elég. Mindenki más.Nem olyan lényeges ez, int itt gondoljátok.
2019. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy nem mindenkinek elég. Nagyon rossz ebbe bele gondolni :(
2019. ápr. 28. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Van már barátnőd? Ha nincs, akkor ne rinyálj még ezen. Ha van, akkor kérdezd meg tőle. Nekem ettől nagyobb 2 centivel, és a vastagsága is csak normál, de több csaj is mondta h ne toljam tövig, mert túl nagy vagyok. Volt olyan is h a csaj teljesen odáig volt a farkamtól, és visongatva élvezte. Na pedig neki kimondottan nagy hüvelye volt, hosszban, meg szélességben is. Mégis nagyon meg volt elégedve.


Volt olyan is aki panaszkodott h bezzeg az exének... Na ennek a csajnak meg szűk volt a puncija, és simán éreztem a méhszáját. Szóval:

1) egyéni adottságok ÉS

2) egyéni ízlés érdése

2019. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

"Pont ez a baj hogy nem mindenkinek elég. Nagyon rossz ebbe bele gondolni :("


Tekintve a hozzáállásod, emiatt nem izgulnék. Túl sok nővel úgysem fogsz szexelni, annak a néhánynak meg nagy valószínűséggel pont jó lesz.

2019. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kérdező te egyáltalán nem vagy olyan rossz helyzetbe amibe én vagyok. Ugyanis a te péniszméreted átlagos. Viszont az enyém állva sajnos csak 10cm és nemhiszem hogy már fog nekem nőni mert 19 éves vagyok :(


Szóval ne aggódj kedves kérdező mert te közel sem vagy olyan rossz helyzetben mint amiben én vagyok.

2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi,ásd el magad!!!
2019. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy férfi. Harcolj azzal, ami van!
2019. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kicsi, ez az átlag méret. Bálnáknak lehet, hogy kicsi lesz.
2019. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!