Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem az anyósommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az anyósommal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
8 éve házas vagyok rengeteg alkalmam lett volna a megcsalni a feleségem de soha meg sem fordult a fejemben de nemrég megtettem anyósommal. Többször is. Annyira izgat a tudat és a teste is jó, hogy nem tudok ellenállni. Mi az istent csináljak?
2019. ápr. 29. 07:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Qjad továbbra is, családban marad legalább :P
2019. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Amyósodat jobban elítélem mint téged, mert ő a saját vérével cseszett ki. Nem tudom, mit tegyél.
2019. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jönnek a vicces meg köpködős kommentek és meg is érdemlem, de tényleg kellene valami megoldás. Ha 100 nő lenne előttem meztelenül nem érdekelne egyik sem de valami ért neki nem tudok nemet mondani... Életem legjobb szexei...
2019. ápr. 29. 08:04
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
beszélj a feleségeddel és mondd neki, hogy vegyétek be anyut is . ikszdé
2019. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Egészségedre!Csak meg ne bukjatok!Mondjuk hosszú távon érdekes lesz! Vedd úgy hogy két feleséged van!
2019. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
A köpködősökkel ne foglalkozz! aki itt nézelődik jobb ha ha nem ítélkezik!
2019. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Lődd tökön magad te f..eg. S legyen gerinced odaállni a feleséged elé azzal a vén ri.....al és valld be!
2019. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Ó hogy tartana ezzel sakkba a vén k...a és csicskáztatna.

S amikor nem hódolsz be neki akkor csicseregni kezd.

2019. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egy háztartásban, de ha átjön látogatni, sokszor tangában mászkál előttem direkt és b,, szameg nem tehetek róla de azonnal feláll. Onnantól kezdve már nem tudom megállni. Nem olyan vén r. banc, feszes kerek feneke nagy mellei vannak, nagyon szép nő, nem is tudom hogy jutottunk el idáig de már mindegy is.
2019. ápr. 29. 08:22
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy csicseregne... És nem vén... Rohadt jól néz ki sajnos...
2019. ápr. 29. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!