Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem az egyik barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik barátommal, mire számítsak ezek után? (a részletek lent)

Figyelt kérdés

Az esetet nehezíti ,hogy vele és még másik két barátjával lakótársak vagyunk . Én szerelmes vagyok belé , és ezt meg is mondtam neki úgy egy hónapja ,de visszautasított( mivel ő csak barátként tekint rám). Mivel lakótársak és barátok is vagyunk, próbáltunk mindezek ellenére is minél természetesebben és normálisabban viselkedni (a többiek érdekében is)és felnőttként kezelni a helyzetet.


Mindezek ellenére viszont a héten az egyik este elment inni a barátival , utána pedig a szobámban dumáltunk órákig , majd egyszerűen hozta magával a hangulat és megtörtént( ő kezdeményezte ).


Nem tudom hogyan kéne viselkednem ezek után , illetve hogy ha ő csak barátként tekint rám ,akkor miért kezdeményezett ilyesmit(nem olyannak ismerem ,aki kihasználná valaki szeretetét ,csak azért ,hogy szexelhessen végre ,így ezt az opciót eleve kizártam).


Ő 21F én 20L



2018. nov. 2. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teljesen egyértelmű, hogy aljas módon kihasználta, hogy te nem fogsz ellenállni. Ne haragudj, de aki azok után lefekszik veled, hogy tudja, te szerelmes vagy belé, viszont ő nem viszonozza az érzéseidet, az mégis milyen barát szerinted? Semmilyen!
2018. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd el teljesen ki használta a helyzetet

a pia oldotta

illetve tisztában volt vele hogy odáig vagy érte és tudta hogy nem fogod vissza utasítani!



Ne kergess hiú ábrándokat nehogy azt hidd hogy meg gondolta magát



24N

2018. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az opciók fejben kizárása helyett kérdezd meg.

Lehet, hogy megváltozott irányodba, lehet, hogy hibát követtetek el.

Készülj B tervvel is, mert lehet az lesz majd a legjobb, ha máshová költözöl.

2018. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De részeg volt! Te pedig engedékeny! :-)
2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi válaszok mellett az jutott még eszembe, hogy lehet az iszogatás során lepattintotta valami csaj, akinél bepróbálkozott, aztán valahogy kompenzálni kellett, nehogy csorbuljon az önbecsülése, szóval gyorsan kipróbált téged, hogy jobban érezze magát, hogy mekkora remek csávó.
2018. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok alapján eddig talán csak női segítséget kaptál. A férfi nem nevében mondom: Tuti kihasznált. A helyében felmérném, hogy mennyire fontos a barátságunk és akkor vetemednék erre, ha nem lényeges, hogy sokáig ismerjelek. Persze ez rajtad múlik, de elhiheted, hogy kihasználta a helyzetet. Üzenném a hölgyeknek, hogy nincs olyan, hogy ha egy férfi visszautasít, akkor a közel jövőben mégis beléd esik.

Bárki mondhat mást, nem szeretnék neked sem rossz érzést, de a nők manapság gyakran beleesnek a hiszékenység csapdába....

2018. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kereshetsz új albérletet... :D
2018. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Létezhet "baráti szex". Ha szeretnéd így is, csináljátok!
2018. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xDDD melyik világban? a végén tuti valaki sérül és az elmondása alapján pont ő lesz az
2018. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!