Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta vállalkozó lettem...

Mióta vállalkozó lettem rengetegen utálnak? Miért?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 2 éve vagyok csináltam a vállalkozást, 24 éves vagyok. Elég jól megy a szekér mondhatom, nincs semmi adócsalás, nem ártok senkinek. Másrészt a automat is fikázák, egy 2008-as Audi A4-es sedanom van. Boltba mentem és mikor kijövök kérdezi az alkesz miből van pénzed ilyen autora. Biztos bünöző vagyok, ö felakasztaná az összes ilyen embert aki ilyen autóval jár. Hogy én semmire kellő vagyok, és nem dolgozok. Hogy lapátot még nem fogtam a kezembe, és majd ö add nekem munkát és ha azzal keresem meg az ilyen autó árát akkor leszek én valaki. Volt egy másik esett is, tescoba mentem vásárolni. Ballagásra kellet bevásárolnom, unokaöcsémnek vettem ajándékot. Mikor már megyek ki az autóhoz bepakolni. Kis piros suzukis ember oda szol, ettől az autótól ne érezd magad nagyobb embernek, ettől még te nem vagy senki. Persze válaszoltam is ki maga, és miért szol hozzám. Havonta 10 ilyen történik legalább. És néha már nagyom unom az egészet!!!!!

Embereknek mi baja van velem? nem vagyok beképzelt élem a saját életem, erre fel mindig megtalál valaki és szíd engem vagy a értékeim! Volt olyan is aki azt mondta majd a jó isten elver engem. Még is miért? Mire fel?

Mit csináljak ha ilyen támadás ér? Ezért tehetek feljelentést? Van hogy tanuljam meg szóba kezelni? Volt hogy telefonon kaptam fenyegetést.



2017. máj. 19. 10:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Milyen termeted van hogy feszt bemernek beszólni? Kicsit változtass magadon hogy passzolj a kocsidhoz.
2017. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez valami fordítós szöveg?


Szinte látom magam előtt, hogy M.o.-on ilyen közvetlen emberek vannak...

Nemhogy leszólítani, még köszönni sem képesek. Te meg jössz az ilyen haluiddal. Havonta 10 ilyen, hát persze :D

2017. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként meg másnak konkurencia vagy, ez azért van mert vmit elértél és jól haladsz, vkitől aki már átesett ilyenen (pl, a barátok közt Miklós :D csak vicc volt!) de szval egy olyan faszit megkérdezhetnél.
2017. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
kamuu
2017. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Pfú, rengeteg irigy ember van. Pedig ez olyan logikátlan, hogy a másiknak rosszat kíván, meg elvenné tőle a jó dolgokat, attól neki miért lesz jobb? Javul az életminősége? Nem.

Mondom ezt úgy, hogy jelenleg én is csóróskodok.

A kérdésed alapján nem tűnsz pökhendinek vagy elbizakodottnak, simán, érthetően, tisztán fogalmazol. Nem tudom, mi lehet az oka, hogy mindig megtalálnak a hülyék.

2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Ezek az emberek vagy lusták tenni a saját életükért, vagy irigyek, vagy mindkettő. Nagyon nem tudsz mit tenni a beszólásokkal, max. ráállsz egy olyan mentalitásra, hogy "hülyéknek a véleményére nem adok", és nem figyelsz rájuk oda. Ez gyakrabban idegesítőbb nekik, mintha beleállnál a szájkaratéba. De ha úgy gondolod, nem bírod ki, megmondhatod, hogy "tisztességes vállalkozó vagyok, jó üzleti érzékkel, és nem a kapától leszek jó ember..." vagy hogy "egy alkoholista csövestől pont vicces hallani, hogy ki jó dolgos ember". Vagy a suzukisnak, hogy "attól, hogy ilyen autóm van, nem leszek beképzelt, ne irigykedjen... ha meg vmi konkrétan zavarja abban, amit mondok, vagy amit csinálok, lesz szíves konkrétan elmondani".
2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Azta. Ez is te vagy ugye? A stílus felismerhető. Hát van olyan, hogy az ember egy éjjel 6 évet öregszik.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2017. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Észre sem kell venni, meg sem kell hallani, ez a megoldás.:-)
2017. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Üdvözöllek Prolisztánban :)
2017. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Erősen kamuszagú, de hogy én mennyire élvezném az ilyen irigy mások életével foglalkozó emberek leoltását :)
2017. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!