Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az afféle gold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az afféle gold digger/aranyásó típusú nőkről, akik hozzámennek egy 30,40 vagy akár 50 (! ) évvel idősebb, igen tehetős férfihoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például az Anna Nicole Smith - J. Howard Marshall párosra, igaz, itt 63 (!) év feszült a felek között. Vagy például Mick Jagger barátnője több, mint 40 évvel fiatalabb.

2016. aug. 31. 19:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, semmi közöm hozzá. Van saját életem, hogy azzal foglalkozzak. :D
2016. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Én komolyan azt gondolom, hogy másnak nem kellenek,csak az ilyen öregeknek...
2016. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!


Igazság szerint én támogatom ezt a fajta párkapcsolatot. 1. Kiszolgáltatott, függő viszony. Ha a nő sosem dolgozott, és váratlanul kilökik otthonról, nagy pácba kerül. 2. Tegyük fel, hogy mondjuk 35 év van a férfi javára. A feleség 27-28 éves kora körül megszüli az első gyereküket. Kicsi a valószínűsége, hogy a férj megéri azt a napot, amikor a csemetéje betölti a 18-at.


Már csak ezért sem..

2016. aug. 31. 19:51
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
én azt mondom, h ügyesek, okosak, le a kalappal, meg persze gusztus kérdése is, de hát ez van :) ha nekik ez megfelel, akkor és elégedettek magukkal, akkor mi a bajod velük?
2016. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy senkinek semmi köze hozzá..
2016. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam aranyásáson, még fémkeresőt is készítettem hozzá csak az aranymezők elég messze vannak.

Önként döntenek így. Ha meg netán rövidesen meghal a férfi és gyárat vagy hasonló nagy vagyont hagy rá és szex sem volt akkor jobban jár mint ha bejárónőként vagy takarítónőként vállalt volna munkát nála.

2016. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan közöm nincsen hozzá, de véleményem lehet róla. :)


Az ilyen fiatal nők buták és tehetségtelenek, és a hajlandóságot sem mutatják a saját maguk fejlődésének irányában, ezért választják ezt az életformát.

Nincs igényük a tudásra, ezért az egyszerű tudat posványában üldögélve, mások által termelt javakat élik fel.


Nincs ezzel semmi gond, de én nem tartom őket a társadalom hasznos tagjainak, és vitára sem méltatnám őket az élettapasztalat kérdésében. 24L

2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha olyan lenne a világ hogy saját erőből is létre tudnának hozni megfelelő karriert akkor nem keresnék az idős Dragobert bácsik társaságát. Mert lehet azt mondani hogy tanuljanak ki informatikusnak vagy CNC programozónak, de ne mondja nekem egyik programozó se hogy x év munka után saját gyára vagy szállodalánca vagy hasonlóan komoly egzisztenciája lett. Mert nem mindegy ám hogy napi 18-20 órát programozol havi félmillióért és közben az is kimegy a fejedből hogy családod is van, vagy a vagyon keresi meg neked ugyanezt vagy a többszörösét és napi 18-20 órát a családoddal lehetsz.
2016. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4-es válaszoló, igazad van. Mindenki úgy élni az életet, ahogy jónak látja. :) Mielőtt bárminemű félreértés esne, Én csak a saját álláspontomat fejtettem ki. Mindenkinek szíve joga ebben a kérdésben dönteni, azt viszont tudom magamról, hogy én erre nem lennék képes.

2016. aug. 31. 20:28
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
#9 nézőpont kérdése az egész élet, honnan akarod megközelíteni a dolgokat, a jó és a rossz relatív, ő biztos csak ilyen önzetlen, h egy vén faszinak akarja boldogabbá tenni a halála előtti napjait :D
2016. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!