Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jóval idősebb férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóval idősebb férfiak jönnek be egy ideje. Tehetnék ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
Pár éve már szinte csak a 40es, 50es férfiakkal tudom elképzelni, hogy komoly párkapcsolatom legyen. Viszont én még csak gimnazista vagyok. Tudom, hogy ez nem túl egészséges, és nem igazán kivitelezhető. Mit lehetne tenni, hogy a korombeliekre is így tudjak nézni? Vagy,hogy elmúljon ez a vonzalom az idősebbek iránt?

2019. máj. 1. 10:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Veled született tulajdonság, sokat nem tehetsz ellene! Talán egy pszichológus tudna segíteni! Mondom talán!
2019. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 alonelyman ***** válasza:
10%
37 vagyok, örülnék neked mert nekem meg a jóval fiatalabb lányok jönnek be
2019. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalos 40-es vagyok. Szerintem nem biztos hogy meg kell változnod. De ha szeretnél, tedd, csak ne legyél boldogtalan !
2019. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem az a baj hogy idősebbek jönnek be mert nekem is a fiatal lányok sajna de a komoly kapcsolat ami nehéz! Nem müködhet hosszú távon mert idővel változni fog és nem a pozitiv írányba!
2019. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Én is gimnazista vagyok, és nekem is bejönnek. Mármint azt tudom hogy kapcsolatot valószínűleg nem vállalnék velük, de szexuálisan nyitott vagyok rájuk.
2019. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 kovpet ***** válasza:
10%
Jó, hogy vannak ilyen lányok. A természet ajándékai vagytok ;)
2019. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, 40 éves pasi ként mondom hogy az ember nem csak akkor váltlozik ha egyetemre megy vagy dolgozni kezd. A volt kapcsolatomban a nő kitalálta öt év után hogy neki mégis más életcéljai vannak mint nekem.. Én sem vagyok ellenére annak ha egy fiatalabb lánnyal ismerkedik egy negyvenes de extrán nem gyúrok erre. Ez vagy idővel elmúlik vagy nem.. Van olyan aki sosem jönne össze elvált nővel pasival de az is lehet hogy az idő megváltoztatja.. Szóval szerintem ne kombináld túl és "hallgass a szívedre"
2019. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Én 46. vagyok, a volt barátnőm 20. 3. évig voltunk együtt. Ha neked így jó, akkor ismerkedj idősebbekkel.
2019. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Ne tegyél semmit! Olyan kapcsolatban éld az életedet amelyben boldognak érzed magad! Ne mások véleménye határozza meg az életedet!
2019. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon bejőnnek a fiatal lányok de azért egy komoly kapcsolatra nem vállalkoznék inkább legyen lazább viszony !
2019. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!