Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden létező nő elutasítja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden létező nő elutasítja a 30 éves, és annál idősebb szűz férfiakat?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 17:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A prostituáltakat kivéve.
2019. máj. 2. 17:21
 2/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kívánom, hogy nyíljon ki a szemed a nők és a párkapcsolatok terén! Olvass bele a Red Pill irodalomba! Kezdetnek megteszi ez a link is, innen már bárhova el tudsz jutni:


[link]


Nagyon kemény írások ezek, de évtizedeket és sok fölös energiát spórolhatsz meg, ha tanulsz belőlük.

2019. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én 28 éves srác vagyok és szűz, még nem szexeltem de volt már tapi smaci.. Egy két lány ismerős tudja mondtam is anno hogy vegyétek el de nincsenek benne.:D Annyit mondtak hogy azzal érdemes akit igazán szeretsz és ha már úgyérzed hogy eljött az időd. :) Ha ezért elutasít a nő hát akkor ne sajnáld.
2019. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Kivan írva a homlokodra?? -.-
2019. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Csodákozol???

sírsz hogy szűz vagy

férfi vagy ha nem tudsz még d*gni se akkor mit tudsz mégis??

2019. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát ezen a fórumon a túlnyomó többség azt írja, hogy nincs sok esélye egy ilyen férfinak a nőknél. A valóságbak se lehet ez másképp.
2019. máj. 2. 17:35
 7/19 A kérdező kommentje:
,,valóságban"
2019. máj. 2. 17:36
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
En elutasitanam.
2019. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Annyi a titka, hogy a szűz helyett azt mondod a csajnak, hogy tapasztalatlan vagy, és kész is.
2019. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó mondja jól. A nőket dugni kell, nem számít mikor kezded el. 😜
2019. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!