Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Facebook beszélgetés lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook beszélgetés lehet szakító ok?

Figyelt kérdés

20/19 évesek vagyunk, 2 éve együtt. Jó a kapcsolat de vannak bizalmi problémáink.


A barátnőmnek én voltam az első és félek hogy a kíváncsiság esetleg tönkreteheti a kapcsolatunkat. Elég népszerű a fiúk körében és kicsit sajnos nyomozgattam és egysze amikor otthagyta a gépét beleolvastam egy beszélgetésébe egy sráccal.


Eléggé sokkot kaptam amikor olvastam rgy régebbi beszélgetésüket ahol Niki mondta a srácnak hogy nagyon izgatja a gondolat hogy valaki mást is leszopjon mert eddig csak én voltam neki. A srác természetesen mondta.is hogy ő bevállalná amire Niki mondta.hogy kizárt ők csak barátok és nem ezért mondta el.


Hogy lehet ezt a helyzetet kezelni? Egyáltalán felhozhatom ezr neki, tekintve hogy a háta mögött kutakodtam? És hogy reagáljak arra hogy a barátnőmnek olyan vágyai vannak hogy mást szopjon le?



2019. máj. 4. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Amíg beszélgetés szintjén marad a dolog,semmi probléma nincs.
2019. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha féltékeny típus vagy, soha ne akard tudni egy nő titkos gondolatait.


Ennyi a tanulság

2019. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy tapasztalt asszony ismerősöm szerint addig nincs baj amíg "máshol kínálgatják, mégis otthon vacsorázik"!
2019. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

3:

Azért annak az asszonynak nem sok önérzete lehet..

2019. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az óriási tapasztalatok helyett ez szerintem úgy működik, hogy te hogy tudod kezelni. Ez az ami számít, nem az, hogy itt megmondják hogy mi a probléma vagy sem. Sajnos az van, hogy ha komolyan akarsz ezzel foglalkozni és őt is komolyan akarod venni, akkor mindkettőtöknek bőven van miről beszélgetni mert ez a kapcsolat elég felszínesnek tűnik eleve. És azzal hogy te vagy az első, ő pedig még nem élte ki magát, azzal nem tudsz mit tenni, végére kell járni közösen, hogy ő hogy képzeli el, egyáltalán ha nem tart téged hosszútávú kapcsolatnak, mégis meddig tervezi melletted. Egyébként ha elmondod neki hogy olvasgattál, lehet kapóra jönne neki hogy nem bízhat benned, így meg is lenne oldva a probléma, mert van ok a "szakításra".


Szerintem teljesen érthető lenne a szakítás, de nem azért mert haragudnál rá hanem mert a leírtak alapján teljesen világos hogy ti még úgy sem értetek össze arra, hogy végleges kapcsolat legyen köztetek és ennek előbb-utóbb eljön az ideje.

2019. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kovpet ***** válasza:

Nincs itt gond, ő leszop engem, én meg téged, deal? :)

Ha te is kinyalod utána, akkor meg is van a teljes kör és lehet kezdeni előről.

2019. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engedd neki kiélje magát ;)
2019. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mármint hagyjam hogy leszopjon valakit hátha csak ennyi kellett neki??
2019. máj. 4. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja :D (most erre mit lehet írni, komolyan)
2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kovpet ***** válasza:

"(most erre mit lehet írni, komolyan)"


Hogy a szopás után közvetlenül smároljon a lánnyal :)

2019. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!