Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rámenősség vs "normális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámenősség vs "normális" lassabb tempó?

Figyelt kérdés

Netes beszélgetésnél a "normális" lassabb tempóval eddig elég jó eredményeket értem el. Pár napja kicsit rámenősebb voltam és pár nap alatt jött annyi eredmény, mint a lassúval kb 2-4 hét alatt. Meglepetésemre a beszélgetés és egyéb minőség is elég jó. Tehát nem ilyen alja buta népség.


Ha rámenősebb valaki, persze normális keretek között, nem ez a "dugnálak" és társai, akkor ugyanazt az eredményt ilyen könnyen el lehet érni, vagy csak bolygóegyüttállásom volt?



2019. márc. 5. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mik voltak az eredmények?
2019. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Számomra fontos, hogy az erotikáról is normálisan eltudjak beszélgetni, eddig ment is. A rámenős stratégiáról azt hittem kevésbé hatásos, de meglepő volt az eredmény. Pár nap alatt elég tartalmas beszélgetések és volt aki ennél többet is akart.


Tudom jól, ha normális vagyok, akkor annak megvan az eredménye, de a rámenős stratégia gyorsabban hozott nem várt eredményeket.

2019. márc. 5. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

egy Tindernél rámenősnek kell lenned, mert van egy fél órád, hogy elcsábítsd, mert ha nem, akkor tovább lép, más ír neki és amúgy meg meggondolja magát. Éppen olyan hangulata van, hogy nyit feléd, ezért felveszi veled a kommunikációt, de ez a kedv hamar elmúlik, ezért kell igyekezni.


normális tempó a normális párkapcsolatoknál van, amikor ténylegesen randizol, amikor személyesen ismerkedsz. Interneten senki sem szereti a lassú dolgokat

2019. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, ha vki normálisan rámenős, akkor az is célravezető. Persze függ ez a fogadó féltől is.
2019. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tinder szexpartnerkereső, csajoknak az jön be ha olyanokról írsz, hogy érintésekkel hogyan izgatnád fel, arról már ne, hogy hogyan pumpálnád.
2019. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!