Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arcra, szájba, punciba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcra, szájba, punciba, puncira, hasra, hátra, popsira?

Figyelt kérdés

Hova szerettek élvezni legjobban, fiúk? Illetve lányok, ti hova kedvelitek?

Fiúk, ti azt szeretitek jobban, ha a lány veri ki, vagy ha ti saját magatoknak? Lányok?



2019. máj. 4. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Én a csajok mezitlábára szeretem.
2019. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Mell !

Ill Popsiba bele😊

2019. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

Főleg popsiba, vagy punciba, szájba. Testre csak néhányszor élveztem, arcra, mellre, hasra, de csak érdekességből. Számomra, számunkra, ha nem a testbe kerül bele, az nem is szex.

Néha, más jellegű érzés átélésére, van hogy jó egyes napokon a kéz masszírozásától való eljutás is, de csakis a párom kezétől. Sajától egyszerűen pazarlás. Nem értem meg azokat, akik szeretkeznek valakivel, majd maguknak rázzák egy negyed óráig, hogy befejezzék, és végre nagynehezen kicsepegtessenek valamit. Ahhoz nem kell párkapcsolat, akkor ennyi erővel csinálhatná magának, lánynak nem is kellene ebben szerepelnie. Ha valaki olyan impotens, hogy a párja testének mozgásától, érintésétől nem tud orgazmust átélni, akkor ne is akarjon magának lányt. A legkevesebb, hogy a párom kezétől, mégha kézzel is. Sajáttal nem.

2019. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
puncijába, cicijei közé, cicijére, tenyere belsejébe, ezeket szoktuk. szájba kipróbálnám, de azt nem szereti a párom.
2019. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
felsoroltak közül mindenhova :D arcra,szájba ha órál a vége
2019. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Torokba, szájba
2019. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenhová! :)

Azt is imádom, mikor a lánynak, mind a két csuklóját fogom és teszem a kezét a tarkója mögé.. és a csuklójánál fogva húzom a fejét a gyönyörű szájával a farkara.. És néha közben kicsit meg is szorongatom ;)

2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha jó mélyen megtöltik a puncimat forró spermaval.
2019. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hajamra lehetőleg ne, mert akkor mosni kell, egyébként bárhova szeretem, párom elég kreatív ebben :)
2020. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova szeretek élvezni, de a legjobban egy szép, aranyos, mosolygós tündéri arcra!
2020. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!