Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobbak az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobbak az idősebb pasij az ágyban mint a fiatalok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta, hogy szerinte sokkal jobbak, mint pl a vele egyidős korosztály. Aztán itt, gyk-n is olvastam, hogy többen is ezt mondják.

Emiatt gondolkoztam már el, hogy én is kipróbálom,max az összehasonlítás kedvéért.

18/L



2019. máj. 5. 13:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*pasik
2019. máj. 5. 13:35
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít idősebbnek?
2019. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korosztályról beszélünk?
2019. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj ki egy 40 évest :)

Persze ott se jó mindenki, de ha kifogsz egy jót akkor függő leszel :)


Nő vagyok. !

2019. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ilyen 30-50 közötti korosztályra gondoltam.
2019. máj. 5. 13:39
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóbban tudják mi kell a nőnek,több tapasztalattal rendelkeznek.
2019. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez egyénfüggő. Volt velem egykorú pasim aki 2 perc után elfáradt (nem, nem elélvezett, hanem konkrétan elfáradt), és volt idősebb pasim, akivel gyakorlatilag én nem tudtam tartani a tempót, de mégis a velem egykorúval sokkal jobb és romantikusabb volt, az idősebb inkább vad volt
2019. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy nagyobb arányban vannak tapasztaltabbak az idősebbek között, pont a megélt plusz évek miatt. A fiatalabbak még próbálgatják a szárnyaikat, legfőképp magukkal törődnek, míg ha egy normális felfogású idősebb pasit nézel neki már van tapasztalata mit szeretnek a nők és foglalkozik is azzal hogy jó legyen nekik mert tudja hogy akkor ő is megkap minden jót viszonzásképp :) 29/F
2019. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
87%
Általánosítás, bármilyen korú partnerrel lehet kivételes élményben része az embernek ha figyelnek egymásra és tapasztaltak.
2019. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztalom, hogy ez ügyben abszolút két táborra szakadnak a fiatal lányok. Vagy gerjednek a jóval idősebb pasikra, vagy egyenesen taszítónak tartják őket. Én még átmenettel nem találkoztam, aki pl úgy lenne vele, hogy nem érdeklik az apja korabeliek, de egye-fene kíváncsiságból kipróbálja, aztán rájön, hogy de. Aki elutasító, az mereven elutasító, nincs esély rá, hogy valaha is elcsábuljon.


44 F

2019. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!