Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobbak az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobbak az idősebb pasij az ágyban mint a fiatalok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta, hogy szerinte sokkal jobbak, mint pl a vele egyidős korosztály. Aztán itt, gyk-n is olvastam, hogy többen is ezt mondják.

Emiatt gondolkoztam már el, hogy én is kipróbálom,max az összehasonlítás kedvéért.

18/L



2019. máj. 5. 13:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már olyan idősebb pasival akivel többszörös orgazmusom volt, fiataloknál kevesebb ilyen élményem van 26/L
2019. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%

Lennék próbababa..!;)

40+f

2019. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól függ kit fogsz ki. Nekem volt szerencsém. 20L
2019. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nekem is mondták nők.

Azt mondják, a saját korosztályuk inkább msgukra figyel, az én korosztályommalsokkal minőségibb a szex.

35F

2019. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem tényleg jobbak az idősebb pasik az ágybsn. Figyelmesebbek, és kitartóbbak is. Addig nem hagyják abba a kényeztetést, szexet amig a nő el nem élvez.


22L

2019. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is abszolút pozitív tapasztalataim vannak velük, pont olyat fogtam ki aki nagyon tudja mit kell csinálni az ágyban, nagyon figyelmes. Biztos van ilyen a fiatalabb korosztályban is, csak esetleg ritkább, sok embernek meg kell érni a szexhez. Ugyanakkor egyetértek az egyik korábbi férfi válaszolóval, ha magadtól nem jön, hogy de beindulsz egy idősebb férfitól, akkor csak azért hogy összehasonlítsd lehet nem éri meg. Én például tudom magamról, hogy a saját korosztályom egyszerűen nem indít be szexuálisan, egy tapasztaltabb férfitól viszont teljesen el tud ázni a bugyim.
2019. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

Próbáld ki!

47Ffi

2019. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy 40es pasival, leírhatatlan volt. Iszonyú jó volt az ágyban 😋

20/L

2019. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam idősebbel, és jó is volt vele, de nem hiszem hogy minden idősebb pasi jobb az ágyban mint fiatal. Csak meg kell találni a megfelelőt.

18/L

2019. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy ilyen idősen már sokkal hangsulyosabb hogy partneremet peldául nyalni addig amig el nem élvez es folytatasba is ahogy szeretné vagy almodozik róla!

45f

2019. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!