Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, ti milyen tanácsot adnátok magatoknak ha most lennétek fiatalok? Vagy a mostani fiataloknak?

Figyelt kérdés
Én még csak huszonéves vagyok, de a tiniknek, akikkel voltam mindig elmeséltem a történeteket, amik hasznosak lehetnek. Pl, hogy miként csaptak be stb. De tudom, hogy sok dolgot én is máshogy csinálnék most. Szóval milyen tanácsotok lenne? Bármi!
2018. szept. 10. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is húszas években vagyok és néha én érzem magam kellemetlenül hogy fiatalabbaknak arról mesélek mire érdemes odafigyelni, de mindig hozzáteszem hogy mindent meg kell mindenkinek tapasztalatnia. Csak ezt akartam leírni igazából, a kérdés nem nekem szól :)
2018. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Én egy budapesti, 49 éves férfi vagyok.Eddig három komoly kapcsolatom volt, többször ismerkedtem, most egyedul vagyok éppen.

Legfőbb tanácsom, soha ne a kinézet legyen a döntő,ugyanis az változik. A belső tulajdonságok,a szív , empátia, intelligencia az pedig nem,azt max színészkedéssel lehet pótolni,de nem hosszú távon. Eddigi legnagyobb csalódásaim a jóképű emberekben voltak, egyikuk elkábított és kirabolt,jó,hogy nem ölt meg. A másik éveken át hűséget vallott és egy pittyre lelépett egy nálam idősebbel,csak mert szakálla volt, és neki éppen akkor az tetszett.

Inkább a szerényebb, tartózkodóbb melegek a jó barátnak, vagy párnak valók.

Ma pedig nem lennék huszonéves,és nemcsak a meleg társadalom lezullöttsége miatt.

2018. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az akkori magamnak:

1. Fogyjál le.

2. Ne szégyenlősködj és tedd meg amire vágysz.

2018. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:
91%
Ne hagyj ki semmit. Soha.
2018. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két dolgot tanácsolnék magamnak:

-Vállaljam fel sokkal hamarabb nyíltan a dolgot

-Ne epekedjek olyan után, aki csak játszik velem

2018. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ne szorongj olyan sokáig a melegséged miatt! Ez nem a világvége. :)

Én 20 éves koromig azon görcsöltem, hogy jajj, mit fognak mondani rám mások a környezetemben.

2.) Tanulj meg elengedni dolgokat. Ne ragaszkodj görcsösen a hagyományos elvárásokhoz!

Pl.: Lehet, hogy nem lesz hagyományos családod (feleség és gyerekek), de attól még lehet SZUPER JÓ meleg életed! :)

3.) Ne félj ismerkedni!!! :)

21,5 évesen voltam először fiúval. Ha nem szorongtam volna 20-21 éves koromig, sokkal hamarabb is lehetett volna. Úgy érzem, a szorongásaim és a félelmeim miatt elvesztegettem 2-3-4 értékes évet az életemből.

4.) Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad mások!

Hibátlan ember nem létezik!!! Mindenkinek van hibája. Ne törődj azzal, ha olyan emberek ítélkeznek feletted, akik maguk sem hibátlanok. A szomszéd Pista a feleségét csalja, a Jóska veri az asszonyt, a Jani lop a munkahelyéről, a Mariska kipletykálja a fél falut a háta mögött, a Jolán fia drogfüggő, a lánya Svájcban prostituált, az Ernőt lecsukták a sitten betörésért, a vállalkozó Sanyi meg adócsaló... és még hosszan lehetne folytatni a sort, a végtelenségig. Ne érdekeljen az ilyen emberek véleménye. Ők sem hibátlanok, csak szeretnek más "nyomorán", más élethelyzetén csámcsogni.

5.) Szeress! Szeress, szeress, szeress!!!

Szeretni nem bűn! Ha fiúkén fiút, akkor fiúként fiút. Nem számít, csak szeress! Akik ezt nem értik meg (pl. homofóbok), azokkal nem kell foglalkozni. A gyűlölködés az ő problémájuk, nem a Tiéd. Attól, hogy az ő szívük tele van keserűséggel, szomorúsággal meg előítéletekkel, attól Te csak szeress bátran. :)


Hát, valami ilyesmit mondanék a mostani tizen-huszonéveseknek, meg magamnak, ha újból 16-18 éves lennék. :)

2018. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
100%
Előttem tökéletesen leírták.
2019. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt nagyon szépen leírtad, elgondolkodtató. Én 27 évesen még nem mertem felvállalni magam. Úgy érzem másra nem tartozik a szexualitásom, az emberek kíváncsiak és kérdezgetnek.
2020. okt. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
minnél hamarabb minnél többet minnél több emberrel szexeljek
2021. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!