Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha nagyon szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nagyon szeretnék szexelni, de nem tudok ismerkedni így szinte esélytelen lány találnom?

Figyelt kérdés

Hiába nézek ki jól, ha nem tudok ismerkedni. Csak neten próbálkozom, ha találok olyan lány aki benne lenne lazább kapcsolatban akkor általában sikerül összehoznom, de ilyen sajnos ritkán van. Szüzességemet is csak 20 évesen vesztettem el emiatt a hülye személyiségem miatt.

Barátnőre meg szinte esélyem sincs, pedig legjobban kapcsolatot szeretnék, de szerintem sosem fogok tudni kialakítani párkapcsolatot.

Pedig nem vagyok ronda, és az eddigi lányok akikkel sikerült összehozni, nagyon szépek voltak.


2019. máj. 5. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem magadat kene sajnalni hanem tenni valamit. Mi nem tudunk most összehozni senkivel. Bár lehet azért írtad ki hogy írjanak neked lányok:D
2019. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatolj képet magadrol
2019. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok, nincs normális lány.
2019. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marad a farokverés
2019. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjetek már a hirdetéseitekkel a francba!!
2019. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik azt pasik, hogy jól néznek ki, pedig nem.

Küldj képet privátban, megmondom tényleg jól nézel-e ki:))

25N

2019. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt lányok mondták. Volt aki csak a kinézetem miatt feküdt le velem, szóval annyira ronda nem lehetek.


Szerintem lányok közül vannak sok olyan aki szépnek hiszi magát, fotozgatja magát állandóan közben meg nagyon előnytelenül néz ki.

2019. máj. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!