Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírjátok száraz orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírjátok száraz orgazmussal? Van több orgazmusotok is?

Figyelt kérdés
Azok véleményére lennék kíváncsi, aki elsajátították ezt a képességet... Hány évesen tanultátok meg, és hogy viszonyultak hozzá párjaitok, vagy kalandjaitok?

2019. máj. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erősen szorítom a medence izmaimat nem jön egy csepp sem, de koránt sem olyan nagy élmény, mint mikor spriccelek.

Egyszer-egyszer kísérleteztem vele, ennyi.

2019. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy egy hónapig csak így élveztem el, úgy hogy egyszer sem jött egy csepp sem, nekem nagyon hasznos mert kollégista vagyok, és általában minden nap kétszer maszturbálok, és mikor ott vannak a többiek, este az ágyban macerás zsepivel felfogni plusz az se jó ha a gatyámba megy. A kalandom nagyon élvezte, egy szex alatt 3 szor mentem el utoljára már kiengettem az anyagot. Plusz meg is lepődött mert nemhitte, hogy a fiúk ilyet is tudnak.15 voltam mikor elsajátítottam most 20 vagyok és napi rendszerességgel alkalmazom a technikát.
2019. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es:Nem jön ki az anyag,és elélvezel fiúként?És 3-szor mentél el egy aktusnál? Ilyet én is szeretnék! Komolyan beszélek!
2022. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!